کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری:

آب و هوای شهر هفشجان بعد از انتشار گاز کلر کاملاً سالم است

27 شهريور 1400 ساعت 10:21

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: در ساعات بامدادی امروز، مجدداً با حضور نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شهرکرد و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری بررسی‌های لازم از محل انجام شد و خوشبختانه آب سالم بود و هوا هم مشکلی نداشت.


فرشاد متقی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: یک سارق کپسول کلر را از محل مخزن تأمین آب شهر هفشجان به سرقت برد و به دنبال آن بر اثر حادثه‌ای که ایجاد شد گاز کلر آزاد شد.

وی افزود: دزدیدن کپسول کلر و دستگیری سارق از سوی حراست شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری در حال پیگیری است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: انتشار گاز کلر در شهر هفشجان موضوع خطرناکی نبوده و نیازی هم به تخلیه منازل از سوی مردم شهر احساس نشد.

متقی عنوان کرد: در ساعات بامدادی امروز با حضور نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شهرکرد و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری مجدداً بررسی از محل انجام شد و خوشبختانه آب سالم بود و هوا هم مشکلی نداشت.

وی تأکید کرد: گاز کلر سنگین است به همین دلیل در همان محل مخزن آب شرب بیرون از شهر هفشجان مانده و جابه‌جا نشده است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: بو کلر در بعضی از منازل نزدیک به محل مخزن آب احساس شد، همچنین انتشار این گاز باعث ایجاد حساسیت و مسمومیت‌های جزئی شده، این موضوع با حضور کارشناسان مرکز بهداشت سریعاً تحت کنترل قرار گرفته است.

متقی اضافه کرد: کلرزنی آب شرب همیشه خارج از محدوده شهری و در محل مخازن تأمین آب صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/1031ج
 


کد مطلب: 48608

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/48608/آب-هوای-شهر-هفشجان-بعد-انتشار-گاز-کلر-کاملا-سالم

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir