۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
کد مطلب : ۴۸۱۱۵
مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری خبر داد

افزایش آمار غرق‌شدگی در استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری از افزایش آمار غرق‌شدگی و مراجعین نزاع در استان خبر داد.
افزایش آمار غرق‌شدگی در استان چهارمحال و بختیاری
علی سامان پور مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: طی سه‌ماهه اول سال 1400 تعداد 5 مورد فوتی (1 نفر زن و 4 نفر مرد) به دلیل غرق‌شدگی به مراکز پزشکی قانونی این استان ارجاع شده است.

وی افزود: مرگ ناشی از غرق‌شدگی در سه‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل که دو مورد (1 زن و1 مرد ) بوده افزایش قابل‌توجهی داشته است .

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: خوشبختانه در سه‌ماهه اول امسال فوت ناشی از برق‌گرفتگی به مراکز پزشکی قانونی استان ارجاع نشده است .

سامان پور همچنین از افزایش 2 درصدی مراجعین نزاع در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: طی سه‌ماهه اول سال 1400 تعداد 2 هزار و 318 نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی این استان مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل معادل 2 درصد افزایش ‌یافته است.

وی عنوان کرد: از کل مراجعین نزاع در سه‌ماهه سال جاری تعداد 623 نفر زن و 1 هزار و 695 نفر مرد بوده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این در حالی است که در سه‌ماهه اول سال 1399 تعداد 2 هزار و 269 نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند که 490 نفر زن و 1 هزار و 779 نفر مرد بوده‌اند.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۴۳:۰۶

24 Jul 2021