۰
plusresetminus
جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: بحث علم و فناوری از اهمیت بسیار بالایی خصوصا" در بیانیه گام دوم انقلاب دارد به گونه ای که که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده است مهم ترین اقتدار نظام پیشرفت علم و فناوری است.
نخبگان ما نباید دچار بروکراسی اداری شوند/ از نخبگان باید حمایت های میدانی صورت گیرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ مهران مرادی فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در نشست قرارگاه جهاد علمی بسیج ضمن تبریک ایم دهه امامت و ولایت اظهار کرد: تشکیل قرارگاه جهادی علمی بسیج بسیار مهم بوده و لازم است یک فصل کاری ویژه برای موضوعات علمی باز کنید.

وی با اشاره به اینکه وظیفه ما در بحث مسائل علمی خطیر است تصریح کرد: لازم است مهم ترین اقتدار نظام که همان پیشرفت علم و فناوری است به آن توجه ویژه ای داشت.

مرادی با اشاره به اینکه رهبر عظیم الشان به موضوعات علمی اهمیت زیادی می دهند گفت: لازم است یک فصل کاری ویژه برای موضوعات علمی باز کنید، رسالت ما در این راستا خطیر است و باید نسبت به موضوع توجه ویژه ای داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مهم ترین اقتدار نظام پیشرفت علم و فناوری است بیان داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب بحث دانش و علم بسیار مهم است و اگر بخواهیم مباحث مطرح شده را در قرارگاه علمی پیش ببریم باید دست به دست هم دهیم که وزنه سنگین را برداریم .

مرادی خاطر نشان کرد: روحیه جهادی و علمی خودمان است که می تواند به این موضوع کمک کند، کار را باید در جهت پیش برد اهداف نظام بدانیم و نسبت به این موضوع اعتقاد قلبی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه بچه های نخبه علمی توجه می خواهند  یادآور شد: نخبگان یک قشر خاصی هستند که ما باید سراغ آن ها برویم و به آن ها کمک کنیم، اعتماد به جوانان نخبه باید صورت گیردو اگر اعتماد کردیم قطعا" می تواند کمک حال ما باشد.

مرادی با اشاره به اینکه متاسفانه به نخبگان ما بهایی نمی دهند تشریح کرد: نخبگان ما نباید دچار بروکراسی اداری شوند، حمایت های میدانی از نخبگان صورت گیرد.

وی با اذعان بر اینکه پل ارتباطی صنعت و علم را باید مستحکم کنیم گفت: باید نخبگان را متقاعد کنیم که در بحث بالا بردن تولید و به لحاظ علمی به شما کمک کنند.

گفتنی است؛ در استان چهارمحال و بختیاری 3 مرکز رشد و 17 پایگاه علمی وجود دارد.

انتهای پیام/1020ج
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰

ساعت:

۱۳:۳۹:۳۳

19 Jul 2021