۰
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
کد مطلب : ۴۸۰۵۸

امیرحسین نادری یکی از گزینه های احتمالی وزارت صمت در دولت سیزدهم+ سوابق

امیرحسین نادری یکی از گزینه های احتمالی وزارت صمت در دولت سیزدهم است.
امیرحسین نادری یکی از گزینه های احتمالی وزارت صمت در دولت سیزدهم+ سوابق
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  موج رسا; با نزدیک شدن به روزهای پایانی دولت دوازدهم و آغاز به کار دولت آیت الله رئیسی گمانه زنی ها در خصوص کابینه دولت سیزدهم بالا گرفته و هر روز شاهد رونمایی از برخی گزینه ها برای تصدی وزارتخانه ها هستیم.
در این میان با توجه به اهمیت وزارت صمت گزینه های زیادی برای این وزارتخانه مطرح هستند که از جمله این گزینه ها می توان به نام امیرحسین نادری اشاره کرد.
نادری دارای مدرک دکترا مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و مدیرعامل سابق شرکت ملی فولاد ایران است.
 
وی در کارنامه خود رییس و عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان، رییس و عضو هیات مدیره شرکت فولاد خراسان، رییس و عضو هیات مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان، رییس و عضو هیات مدیره شرکت فولاد تاراز، رییس و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و رییس و عضو هیات مدیره شرکت فولاد هرمزگان را دارد.
 
نادری همچنین مشاور رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو، معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان ( به مدت ده سال ) و مدیریت امور سهام و سرمایه گذاری فولاد سازی ایران نیز بوده است.
 
در کنار نام امیرحسین نادری نام هایی همچون محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، رضا فاطمی امین، مهرداد بذرپاش رییس فعلی دیوان محاسبات و چند نام دیگر نیز دیده می شود.
 

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰

ساعت:

۱۹:۰۹:۱۹

16 Jul 2021