۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
کد مطلب : ۴۸۰۳۰
سردار سلیمانی:

۴۰۰ مرکز درمانی بسیج در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمادگی داریم ۴۰۰ درمانگاه و مرکز درمانی را در اختیار وزارت بهداشت، جهت مقابله با بیماری کرونا قرار دهیم.
۴۰۰ مرکز درمانی بسیج در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاه‌نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاس مشترک با فرماندهان سپاه و رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی با قوت بیشتری فعال شده است؛ البته تمرکز بر خانواده‌ها که هر عضو خانواده، سفیر سلامتی است، با همراهی خوب صداوسیما، در بحث اطلاع‌رسانی‌ها انجام می‌شود که در کنار آن، ما نیز تمام ظرفیت‌هایمان را در اختیار وزارت بهداشت و شبکه گسترده آن‌ها قرار خواهیم داد.
 
وی افزود: به هر شکلی که وزارت بهداشت مشخص کند، آمادگی داریم ۴۰۰ درمانگاه و مرکز درمانی را در اختیار آنها قرار دهیم و به هر میزانی وزارت بهداشت واکسن تأمین کند، به همان میزان نیز ما ظرفیت ایجاد می‌کنیم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دیگر اقدامات طرح شهید سلیمانی، ادامه داد: همچون ماه‌های گذشته کمک‌های مؤمنانه برای کسانی که نیاز به کمک دارند، جمع‌آوری می‌شود و این کمک‌ها در حال انجام است.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۰

ساعت:

۰۸:۵۱:۴۶

12 Jul 2021