۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۴۷۸۶۲

انتخاب منتخبین شورای شهرکرد فارغ از مسائل قومی و قبیله‌ای بود

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: ششمین شورای اسلامی شهرکرد فارغ از مسائل قومی و قبیله‌ای شکل گرفت و از تمام اقشار در این دوره حضور دارند که امیدواریم حواشی و مشکلات گذشته در این دوره وجود نداشته باشد.
انتخاب منتخبین شورای شهرکرد فارغ از مسائل قومی و قبیله‌ای بود
به گزارش جهانبین نیوز؛  فرهاد رئیسی در جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر اظهارداشت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای ثابت کردند که نظام را دوست دارند و به دنبال تغییر و بهبود شرایط فعلی جامعه هستند.
 
وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم شاهد دولت قوی و مقتدر خواهیم بود، افزود: مردم در روز انتخابات شفاف حرفشان را زدند و به دشمن نشان دادند که با رهبر و نظام اسلامی مشکلی ندارند و نقشه‌های شوم دشمن را باطل کردند.
 
رئیس شورای دوره پنجم شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به انتخابات شوراهای شهر و روستا بیان کرد: ششمین شورای اسلامی شهرکرد فارغ از مسائل قومی و قبیله‌ای شکل گرفت و از تمام اقشار در این دوره حضور دارند که امیدواریم حواشی و مشکلات گذشته در این دوره وجود نداشته باشد و نیروهای تازه نفس اقدامات خوبی در شهر انجام دهند و مردم هم باید مطالبه‌گری کنند.
 
طیبه شریفی نایب رئیس شورای دوره پنجم شهرکرد در ادامه جلسه ضمن تبریک به منتخبین شورای دوره ششم خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنیم که مردم با همه کم و کاستی‌هایی که وجود داشت باز هم بدون هیچ چشم‌داشتی پای صندوق رای حاضر شدند و نمایندگان خود در شورا و رئیس جمهور را انتخاب کردند.
 
وی با بیان اینکه مردم این بار هم با دشمن اتمام حجت کردند که پای نظام و رهبر خود ایستاده‌اند، گفت: مردم ما لایق بهترین خدمات و امکانات هستند.
 
امامقلی بلالی رئیس کمیسیون املاک شورای دوره پنجم شهرکرد در ادامه جلسه گفت: کسانی که پای صندوق‌های رأی نیامدند، بازنده هستند و در آینده‌سازی فرزندان خود نقشی نداشته‌اند.
 
وی افزود: افرادی که پای صندوق رای آمدند و نماینده خود را در شوراها و رییس جمهور را انتخاب کردند در سرنوشت کشور و شهر خود سهیم هستند.
 
حیدر علیپور رئیس کمیسیون خدمات شهری دوره پنجم شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه ضمن تبریک انتخاب شورای جدید و ریاست جمهوری بیان کرد: امیدوار هستیم منتخبین شوراها به حرف‌هایشان عمل و وضعیت مردم و شهر تغییر کند.
 
حمید فتح‌اللهی رئیس کمیسیون عمران شورای دوره پنجم شهرکرد در ادامه جلسه ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای منتخبین مردم در شورای اسلامی دوره ششم تصریح کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری پیروز این انتخابات مردم هستند، مردمی که مستحق بهترین خدمات می‌باشند.
 
وی با اشاره به شرایط انتخابات اخیرگفت: در طول دوره شورای پنجم، پیرو واگذاری بخشی از املاک شهرداری به بانک شهر پرونده‌‌ای تشکیل شد که متاسفانه پایه و اساس آن گزارش خلاف واقع و مخدوش کارشناس ارزیاب بود.
 
فتح اللهی با بیان اینکه بزرگترین قربانی این پرونده اعتماد عمومی مردم و جایگاه مردمی شورا بود، افزود: این کارشناس که اساسا صلاحیت قانونی برای انجام این کار را نداشت به اشتباه ملک متعلق به شهرداری به مساحت ۲۱۶۶۰ متر مربع را به عنوان ملکی که به بانک شهر تحویل شده در محاسبات خود لحاظ و این اشتباه فاحش باعث شد که رقم اعلام شده به دادسرا با رقم واقعی بیش از ۲۱ میلیارد تومان تفاوت داشته باشد.
 
عضو هیأت رئیسه شورا با اشاره به گزارش هیأت کارشناسی منتخب دادسرا مبنی بر عدم وجود تفاوت معنا‌دار در قیمت املاک شهرداری با شرایط زمان واگذاری خاطرنشان کرد: همانگونه که دادستان محترم مرکز استان اعلام نمودند در این پرونده هیچگونه سوء استفاده شخصی مطرح نیست.
 
فتح‌اللهی با تشکر از شهروندان شریف ساکن در شهرکرد به واسطه اعتماد به خدمتگذار خودشان در طی دو دوره ادامه داد: اگر در مورد این پرونده شفاف‌سازی نشود اعتماد عمومی به شورا بازنمی‌گردد.
 
مصطفی حیدری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای دوره پنجم شهرکرد در ادامه جلسه ضمن قدردانی از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای خاطرنشان کرد: از مردم شهر شهرکرد قدردانی می‌نمایم که در دوره ششم بنده را به عنوان نماینده خود انتخاب کردند بنابراین تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا بتوانم با کمک سایر اعضا شهر بهتری بسازیم.
 
علیرضا توکلی رئیس کمیسیون شهرسازی شورای دوره پنجم شهرکرد در ادامه جلسه بیان کرد: همه افرادی که در کشور حضور دارند باید در رای دادن اقدام که در این راستا برخی‌ها به ندای رهبری گوش دادند و پای صندوق رای حاضر شدند و افرادی هم به ندای شیطنت‌بار دشمن رای دادند.
 
وی با بیان اینکه حضور مردم در ۲۸ خرداد بر نقشه‌های دشمن برتری یافت، گفت: برخی‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی میل و رغبت نداشتند که در پای صندوق رای حاضر شوند اما علی‌رغم ناراحتی از این مشکلات پای صندوق رای رفتند تا دشمن خوشحال و شاد نشود.
 
توکلی گفت: در حال حاضر یک رهبر فرزانه، یک مجلس انقلابی و اصولگرا و یک دولت قوی خواهیم داشت بنابراین کمک و دعا کنیم که این مجموعه یک دست در امور کشور موفق شوند.
 
وی با اشاره به پرونده تشکیل شده در دوره پنجم شورای اسلامی شهرکرد افزود: در این پرونده در حق افراد جفا شده است.
 
بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد در ادامه جلسه با اشاره به انتخابات بیان کرد: حماسه ۲۸ خرداد در شرایطی شکل گرفت که مردم هم از وجود کرونا و هم وضعیت اقتصادی نگران و ناراحت بودند اما حضور پر‌رنگ مردم سبب شد تا دشمن بار دیگر شکست بخورد.
 
وی با اشاره به اعضای شورای دوره پنجم افزود: افراد حاضر در شورای فعلی افرادی هستند که هر کدام در زمینه‌های مختلف دارای علم و تخصص هستند بنابراین کمک کنیم تا در این روزهای پایانی تعامل بین شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد بیش از پیش شود.
 
انتهای پیام/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۴۲:۰۳

21 Jun 2021