۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۴۷۷۹۲
رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری؛

جریان فکری عوض شود مشکلات حل می شود/ اعتراض خاموش جواب نمی دهد

حجت الاسلام سید احمد موسوی رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری گفت: جریان فکری در دولت فعلی مشکل دارد اگر جریان فکری عوض شود مشکلات خود به خود عوض می شوند.
جریان فکری عوض شود مشکلات حل می شود/ اعتراض خاموش جواب نمی دهد
به گزارش جهانبین نیوز ؛ حجت الاسلام سید احمد موسوی رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: رسانه‌ها با ایجاد شور انتخاباتی بین مردم و ایجاد انگیزه بین گروه‌های مختلف، زمینه این شور انتخاباتی را فراهم کنند.
 
موسوی بیان داشت:  مساله انتخابات از رایج‌ترین،‌ شرعی‌ترین و موجه‌ترین راه در حکومت است.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه ستاد آیت االه رئیسی برای برگزاری انتخابات 1400 همه تلاش خود را به کار گرفته است تصریح کرد: این ستاد برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ به‌دنبال ارائه برنامه‌هایی با هدف ایجاد تغییر در بخش‌های مختلف است.
 
وی خاطر نشان کرد: آسیب های اجتماعی در جامعه به وفور دیده می شود و لازم است با ایجاد رونق اجتماعی و رسیدن به پایداری اقتصادی و اجتماعی ، آسیب ها را کاهش داد.
 
موسوی با تاکید بر اینکه لازم است دولتی قوی روی کار آید بیان داشت:‌ دولت قوی و مردمی می تواند در رفع و جبران ناامیدی‌ها بین مردم در حکومت اسلامی نقش مستقیم ایفا کند.
 
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۱۸ ستاد در استان برای حمایت از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تشکیل شده است گفت: همه ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی زیرمجموعه شورای هماهنگی ستادهای مردمی این نامزد انتخاتی است.
 
موسوی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است اظهار کرد:  حضور پُرشور، گسترده و حداکثری قشرهای مختلف در انتخابات ۱۴۰۰ قدرت ایران در سطح بین‌المللی افزایش می‌دهد.
 
موسوی خاطر نشان کرد:‌ حضور مردم در ۲۸ خردادماه سال‌جاری پشتیبانی از نظام دینی و اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم با رای دادن و انتخاب درست سرنوشت خود را در آینده رقم می زنند گفت: رای ندادن یک اعتراض خاموش است .

موسوی در پایان افزود: هرجا مردم حرکت کردند و در صحنه حضور داشتند مشکلات هم حل کردند و قطعا در این انتخابات نیز مشارکت بالایی خواهند داشت.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

ساعت:

۱۲:۳۳:۰۴

12 Jun 2021