کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مربی درجه دو اسکیت سرعت در چهارمحال و بختیاری مطرح کرد

پای کرونا بر گردن ورزش/ ضرر توامان ورزشکار، مربی و باشگاه‌دار

15 ارديبهشت 1400 ساعت 14:09

مربی درجه دو اسکیت سرعت در چهارمحال و بختیاری گفت: هزینه‌های بالای قرارداد و اجاره بها و تعطیلی‌های مکرر و طولانی مدت باعث شده است علاوه بر کاهش تعداد ورزشکاران، مربیان و باشگاه‌داران از لحاظ مالی متضرر شوند.


رضا علیخان پور مربی درجه دو اسکیت سرعت و رئیس کمیته اسکیت سرعت شهرستان شهرکرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، صرف نظر از کم تحرکی و کمبود فعالیت‌های ورزشی که تاثیر بسیار زیادی بر روی سلامت افراد جامعه دارد مشکلات زیادی برای مربیان، ورزشکاران و باشگاه‌داران به‌وجود آمده است.

وی افزود: هزینه‌های بالای قرارداد و اجاره بها و تعطیلی‌های مکرر و طولانی مدت باعث شده است علاوه بر کاهش تعداد ورزشکاران، مربیان و باشگاه‌داران از لحاظ مالی متضرر شوند.

مربی درجه دو اسکیت سرعت در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به وجود 2 هزار و 500 باشگاه ورزشی در سطح کشور و تعداد 500 هزار پرسنل فعال در باشگاه‌ها امید است با اتخاذ روش‌های محدودیت زمان بندی و کاهش تعداد ورزشکار در هر سانس به منظور جلوگیری از تعطیلی مجدد باشگاه‌ها شاهد ادامه فعالیت این گروه باشیم.

انتهای پیام/1031ج
 


کد مطلب: 47418

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/47418/پای-کرونا-گردن-ورزش-ضرر-توامان-ورزشکار-مربی-باشگاه-دار

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir