۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
کد مطلب : ۴۷۴۰۵
جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) مطرح کرد

آمادگی سپاه و بسیج برای شناسایی بیماران کرونایی سرگردان و واکسیناسیون عمومی

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: سپاه و نیروهای بسیج اعلام آمادگی می‌کند تا در شناسایی بیماران سرگردان و همچنین واکسیناسیون سراسری طبق دستورالعمل‌ها اقدام کند.
آمادگی سپاه و بسیج برای شناسایی بیماران کرونایی سرگردان و واکسیناسیون عمومی
به گزارش جهانبین نیوز؛ مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) در ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در دو شهرستان لردگان و بروجن به لحاظ شیوع بیماری کرونا در پیک چهارم این بیماری وضعیت مناسبی وجود نداشت که با انجام اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر بیماری در این دو شهرستان سر نزولی پیدا کرده است.

وی افزود: گشت‌هایی متشکل از نیروهای انتظامی، بسیج و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شده و اقدامات تعریف شده برای مقابله با بیماری کرونا و نظارت‌ها در این خصوص را انجام می‌دهند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) با تاکید بر اینکه مقرر شد بعد نظارت تقویت شود، ادامه داد: سپاه و نیروهای بسیج اعلام آمادگی می‌کند تا در شناسایی بیماران سرگردان و همچنین واکسیناسیون سراسری طبق دستورالعمل‌ها اقدام کنند.

مرادی عنوان کرد: بر طبق گفته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد در قالب طرح شهید سلیمانی و در کنار تیم‌هایی که پیش از این تشکیل شد، تیم‌های جدید واکسیناسیون نیز شکل بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی خودرو به همراه تیم‌های بهداشتی جهت واکسیناسیون افراد مسنی که توانایی مراجعه به مراکز درمانی برای واکسناسیون ندارند، در دستور کار است.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۱۴:۳۷:۳۹

3 May 2021