۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۴۷۳۸۶
معاون اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری:

انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فردا برگزار می‌شود

معاون اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: مجمع عمومی انتخاب هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان در تاریخ سیزدهم اردیبهشت‌ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فردا برگزار می‌شود
شهناز عسگریان معاون اقتصادی اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در این استان ۷۴۲ هزار نفر سهامدار سهام عدالت داریم که از این تعداد ۴۹۰ هزار نفر مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کردند.

وی تصریح کرد: روش مدیریت غیرمستقیم به این معنا است که مدیریت سهام خود را به شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان واگذار کرده‌اند.

عسگریان با بیان اینکه به منظور مدیریت این سهام لازم است مجمع عمومی انتخاب هیئت مدیره برگزار و هیئت مدیره‌ای انتخاب شود که کارآمد و شایسته برای صیانت از این دارایی‌های مالی باشد افزود: به همین منظور مجمع عمومی انتخاب هیئت مدیره در تاریخ سیزدهم اردیبهشت‌ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

معاون اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه نیاز است افراد و مشمولین که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند در تاریخ یازدهم یعنی دیروز و دوازدهم یعنی امروز اعلام حضور خود را در سامانه برای شرکت در مجمع داشته باشند که فردا و در روز انتخابات بتوانند با رای خود در این انتخابات مشارکت داشته باشند اضافه کرد: شرط اصلی برای حضور در انتخابات ثبت‌نام در سامانه سجام است که قبلا اطلاع‌رسانی شده و ۷۰ درصد از مردم استان در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی انتخاب اعضای هیئت مدیره را با رای خود سهامداران دانست ا عنوان داشت: این اعضا پنج نفر به‌صورت اصلی و دو نفر علل بدل است و انتخابات هر دو سال یک با انجام می‌شود.

عسگریان خاطرنشان کرد: براساس اطلاعیه‌ای که سازمان بورس منتشر کرد کلیه افرادی که حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با امور مالی، سرمایه‌گذاری و شرکت‌داری را داشته باشند تا ۲۸ فروردین‌ماه فرصت داشتند در سامانه سازمان بورس اعلام حضور کرده و ثبت‌نام خود را انجام دهند که طی آن ۴۰ نفر ثبت‌نام کردند.

وی محل حضور اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان را خیابان ورزش شهرکرد عنوان کرد و افزود: سهام‌داران با حضور در این محل می‌توانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

معاون اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اختیاراتی که سازمان بورس برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی درنظر گرفته‌اند گفت: بخشی از این سرمایه و دارایی سرمایه‌گذاران قابل استفاده در پروژه‌های عمرانی استانی است و از محل این سرمایه‌گذاری‌ها سودهای سالانه‌ای به مشمولان پرداخت خواهد شد.

عسگریان با اشاره به شرایط شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این زمینه یادآور شد: مجمع انتخاب هیئت مدیره به‌صورت الکترونیکی و راس ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه برگزار می‌شود، هیئت نظارت بر این انتخابات در محل اداره اقتصاد و دارایی استان مستقر هستند.

انتهای پیام/۱۰۲۶ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۱۱:۵۳:۰۴

2 May 2021