۱
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
کد مطلب : ۴۷۳۱۰

20 هزار متر مربع از معابر 5 روستای شهرستان اردل آسفالت شد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردل گفت: سال گذشته با استفاده از قیر رایگان 20 هزار مترمربع از معابر 5 روستای شهرستان اردل آسفالت شد.
20 هزار متر مربع از معابر 5 روستای شهرستان اردل آسفالت شد
به گزارش جهانبین نیوز؛ مهندس داود محمدی دشتکی با اشاره به عملکرد این نهاد در حوزه عمران روستایی اظهارداشت: سال گذشته 10 طرح هادی روستایی با 200 میلیون تومان اعتبار تهیه و بازنگری و در ۱۵ روستا با اعتبار ۴ میلیارد تومان اعتبار اجرا شد.

وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از نهادهایی است که بخش عمده فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف در روستاها متمرکز کرده و این موضوع آنقدر برای این نهاد اهمیت دارد که در اساسنامه خود بر مشارکت مردم تاکید فراوان شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردل با بیان اینکه سال گذشته با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان 512 جلد سند مالکیت شهری و روستایی صادر شد، بیان کرد: عمده مردم در روستاها و شهرهای کوچک فاقد سند رسمی بودند که موجب اختلافات خانوادگی و در برخی موارد تضییع حقوق افراد می‌شد، همچنین مردم نمی‌توانستند از املاک خود به دلیل اینکه سند نداشتند، به صرفه اقتصادی برسند.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذاری زمین به متقاضیان جهت ساخت مسکن است در همین راستا سال گذشته 88 قطعه زمین به متقاضیان در این شهرستان واگذار شده است.

وی گفت: همچنین با استفاده از قیر رایگان با یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار 20 هزار متر مربع از معابر 5 روستا نیز آسفالت شد.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۱۹:۱۸:۴۷

22 Apr 2021