۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۴۷۰۴۲
روحانی:

تلاش می‌کنیم دولت با مهار کرونا و رفع تحریم‌ها تمام شود

رئیس جمهور گفت: تمام تلاش ما پایان دولت بدون تحریم و کرونا است.
تلاش می‌کنیم دولت با مهار کرونا و رفع تحریم‌ها تمام شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به نظر من پیک این بیماری تمام شده است. البته ممکن است جهش داشته باشیم اما مقابله با این بیماری از 14 ماه پیش سهل تر شده است و امیدواریم تا پایان دولت این بیماری کاملا مهار شود و تا پایان سال 1400 همه مردم واکسینه شوند. امید داریم که واکسن داخلی در شرایطی باشد که تا پایان سال بتوانیم آن را صادر کنیم.
 
وی افزود: خواهش من این است که تمام کمیته‌های ستاد و تمام ارگان‌هایی که برای مقابله با این ویروس تلاش می‌کردند، تلاشمان را به صورت مضاعف در این چند ماه ادامه دهیم و امیدواریم شرایطمان شرایط آسان تری نسبت به گذشته باشد.
 
روحانی گفت: سال 99 را با سختی و با فراز و نشیب فراوان درحالی که تحریم ادامه داشت و از طرفی کرونا بود، گذراندیم.  ملت و کشور ما در مقایسه با جهان شرایط مناسبی دارد و مردم سنگ تمام گذاشتند و مسئولین هم کم نگذاشتند و همه به میدان آمدند و کمک کردند. 
 
رئیس جمهور تصریح کرد: آمار سفر قشم را روز پنجشنبه شنیدم باید سر تعظیم در مقابل مردم فرود آورد که خودشان به این مناطق نرفتند. همه تلاش ما این است که پایان دولت حل کرونا و اگر بگذارند رفع بخشی از تحریم‌ها باشد. همه می‌خواهیم نه پایان مهر که زودتر دولت  مدارس و دانشگاه‌ها را باز کند. ما آماده‌ایم اگر بگذارند قدمها را برداریم تا بخشی و یا شاید همه تحریم‌ها را برداریم. تمام تلاش ما پایان دولت بدون تحریم و کرونا است. الان ترامپ رفته ولی آثار شوم آن اَبله هنوز باقی است.
 
وی اظهار داشت:  امروز هم مصوب کردیم بخش خصوصی هم بتواند با ارز نیمایی واکسن را با نظارت وزارت بهداشت وارد کند. 
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ فروردين ۱۴۰۰

ساعت:

۱۲:۴۷:۵۳

27 Mar 2021