۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۴۶۷۷۸

مشکلات زمین جانبازان شهرکرد مرتفع می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: حدود ۹۰ درصد مشکلات اراضی جانبازان رفع شده و تلاش برای نهایی شدن املاک ادامه دارد.
مشکلات زمین جانبازان شهرکرد مرتفع می‌شود
به گزارش جهانبین نیوز ؛ جلسه بررسی مشکلات زمین جانبازان با حضور بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد، فرهاد رئیسی رئیس شورا، امامقلی بلالی رئیس کمیسیون املاک، مصطفی حیدری رئیس کمیسیون حقوقی، فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، خانم علیزاده معاون شهرسازی و معماری راه و شهرسازی استان و جناب آقای زمانی نماینده سازمان بازرسی و جمعی از جانبازان در محل دفتر شهردار شهرکرد برگزار شد.

در این جلسه بهادر عبدالغنی با بیان اینکه در راستای حل مشکلات زمین‌های جانبازان، پیگیری و تلاش‌های زیادی توسط دستگاه‌ها انجام شده است و خوشبختانه امروز بخش عمده‌ی این مشکلات رفع شده است، اظهارداشت: شهرداری در چارچوب قانون و تا حد امکان تخفیفات لازم را برای جانبازان اعمال کرده است اما از طرفی باید حقوقات قانونی شهرداری نیز مدنظر باشد تا در آینده مشکلات برای شهرداری ایجاد نشود.

وی افزود: تغییر کاربری و عرصه تعیین شده در کمیسیون مورد تأیید شهرداری است و مالکیت حدود ۱۸ هزار مترمربع برای شهرداری مبنا قرار داده می‌شود و مکاتبات لازم با راه و شهرسازی انجام می‌شود.

فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه با بیان اینکه شهدا و جانبازان نیز برای ایجاد عدالت و جلوگیری از تبعیض در مقابل دشمن ایستادند، بیان کرد: امروز شهرداری مُر‍ّ قانون را سرلوحه کار خود قرار داده است و در چارچوب قوانین و مقررات عمل می‌کند تا عدالت به درستی اجرا شود.

وی با بیان اینکه باید حق و حقوق جانبازات سریعاً تعیین تکلیف شود، گفت: اگر موضوع مالکیت جانبازان با شهرداری است که باید سریعا اقدامات لازم درخصوص رفع این مشکل در چارچوب قانون انجام پذیرد در غیر این صورت جانبازان باید از طریق راه و شهرسازی پیگیری کنند.

مصطفی حیدری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: در جلسات گذشته تمامی جوانب و مشکلات بررسی شده و امروز جانبازان انتظار دارند که بعد از ۱۸ سال مشکلاتشان رفع شود.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در ادامه جلسه گفت: شهرداری تا حدامکان تخفیفات را اعمال نموده که جای تشکر دارد و سهم شهرداری نیز باید مشخص شود.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۱۶:۱۸

21 Feb 2021