۰
plusresetminus
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی عملکرد رئیس جمهور در دستور کار امروز مجلس قرار دارد و در حال بررسی است.
بررسی عملکرد رئیس جمهور در جلسه امروز مجلس/پیگیری قضایی از طریق مجلس انجام می‌شود
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  بلاغ، با توجه به نزدیک بودن پایان دولت دوازدهم لیستی از ۵۴ اهانت حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، به مردم منتقدان و حتی برخی مسئولین و نهادهای نظام دسته‌بندی شده است که ضروری است مجلس شورای اسلامی به‌عنوان مهمترین نهاد نظارتی ورود جدی به این ماجرا داشته باشد.

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: بله، قطعا با توجه به نقش نظارتی که دارد، مجلس در این مسائل ورود پیدا می‌کند.

وی افزود: مجلسی‌ها نمایندگان مردم هستند و طبیعتا همواره در مسیر حفظ حقوق و منافع مردم در مدار قانون گام بر می‌دارند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز مجلس درخواست ماده 234 ارائه کرده است و عملکرد رئیس جمهور در دست بررسی است.

بابایی کارنامی با بیان اینکه مواردی نظیر اهانت نیز در این پرونده قرار می‌گیرد؛ ادامه داد: بررسی عملکرد رئیس جمهور در دستور کار امروز مجلس قرار دارد و در حال بررسی است.

وی در پاسخ به این سوال که برای این پیگیری قضایی این موضوع چه راهکارهایی وجود دارد؛ گفت: پیگیری قضایی این موضوع از طریق مجلس ممکن است؛ یعنی در مواردی این چنینی یا مجلس آن را به ماده 234 می‌برد و یا به دستگاه قضایی ارجاع می‌دهد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۴۵:۰۶

14 Feb 2021