۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
کد مطلب : ۴۶۶۴۰

32 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشت

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: 32 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری با اشتغال 220 نفر به چرخ تولید بازگشت.
32 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشت
حمیدرضا فلاح مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز ؛ اظهار کرد:  با توجه به رسالت شهرک های صنعتی و ماموریت هایی که دارد باید هماهنگی و همراهی باید داشته باشیم .

وی با اشاره به اینکه ارتباط بخش صنعت و مردم بسیار حائز اهمیت است اظهار کرد: پشتیبانی برخورد صنعت با مردم حوزه شهرک های صنعتی است .

فلاح با بیان اینکه عمده صنایع که در کشور وجود دارد، صنایع کوچک و متوسط هستند گفت: صنعتگران نخبگان جامعه و افراد مهم جامعه هستند

وی با تاکید بر اینکه ایجاد زیر ساخت بخش صنعت و حمایت از واحدهای صنعتی در قسمت های مختلف  از رسالت های شرکت شهرک های صنعتی است گفت: شرکت شهرک های صنعتی بسته های حمایتی در حین اجرا کار و بعد از بهره برداری در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد.

فلاح با بیان اینکه در حال حاضر 22  شهرک صنعتی فعال در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد گفت: سعی ما بر این است که تا پایان سال 8 ناحیه صنعتی دیگر در این استان فعال شود.

وی با اذعان بر اینکه امسال اولین شهرک صنعتی خصوصی استان راه اندازی شد عنوان کرد: در سال جهش تولید راه اندازی یک شهرک صنعتی خصوصی می تواند گام مهمی  در جهت خصوصی سازی باشد.

فلاح با بیان اینکه اعتبارات داخلی و مجموع اعتبارات عمرانی 50 میلیارد تومان در سال جاری بوده است گفت: اعتبارات سال جاری در مقایسه با سال 96 ، 20 درصد افزایش داشته است و پیش بینی می شود تا پایان سال به 70 درصد نیز برسد.

وی با تاکید بر اینکه در بعد ایجاد زیر ساخت های صنعتی امسال اقدامات شاخصی صورت گرفته است گفت: ناحیه صنعتی کلیه شهرک های صنعتی استان فعال شده است.

فلاح با بیان اینکه در حوزه برنامه ریزی اقدام بسیار مهمی صورت گرفت  عنوان کرد: 350 نفر متقاضی زمین در شهرک های صنعتی شده اند و تا کنون نیز 160 هکتار زمین واگذار شده است که این یک رکورد بی نظیر بوده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات بسیار موثری در جذب سرمایه گذاری صورت گرفته است گفت: سه و نیم درصد وسعت صنعتی کشور در اختیار شهرک های صنعتی است

فلاح با تاکید بر اینکه دو هزار 400 قراداد تا کنون  منعقد شده است و 1300  آن به بهره برداری رسیده است گفت: میزان اشتغال در شهرک های صنعتی  20 هزار نفر است.

وی با اشاره به اینکه در بعد حمایتی که رسالت دوم شهرک های صنعتی است عنوان کرد:   اقدامات بسیار خوبی  در خصوص واحد های صنعتی داریم که تا کنون  32 واحد راکد به چرخه تولید برگشته و 220 نفر اشتغال زایی نیز به همراه دارد.

انتهای پیام/1020ج
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۴۰:۲۰

7 Feb 2021