۰
plusresetminus
معاون وزیر صمت و مدیر عامل شرکت صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران گفت: شرایط کشور سخت بوده و کشور با تحریم جدی روبرو است، اما در همین شرایط تحریم فرصت‌هایی مثل توجه به صنایع داخلی، اعتماد به تولید داخل و... بوجود آمد.
درخواست برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی رشد داشت / در شرایط تحریم اعتماد به تولیدات داخلی یک فرصت است
به گزارش جهانبین نیوز; علی رسولیان عصر امروز در نشست تخصصی با نمایندگان تشکل‌های خصوصی و صنعتی در شهرستان بروجن، اظهار کرد: سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت از بخش خصوصی است.
 
معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه شرایط کشور سخت بوده و کشور با تحریم جدی روبرو است، گفت: اما در همین شرایط تحریم فرصت‌هایی مثل توجه به صنایع داخلی، اعتماد به تولید داخل و... بوجود آمد.
 
وی با بیان اینکه درخواست برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی رشد کرده است، افزود: این نشان از رشد نگاه به صنعت در داخل کشور است.
 
رسولیان ادامه داد: در حال حاضر چهارمحال و بختیاری سه درصد صنعت کشور را در اختیار دارد و شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار خوبی در این استان فعال هستند، از محل اعتبارات فنی و اعتباری به این شرکت‌ها در نظر گرفته شده است.
 
معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: کل آبی که برای صنعت کشور استفاده می‌شود ۱.۸ درصد است که نسبت به آب مصرفی کشور تقریبا صفر است، در حالی که اشتغال صنعت ۳۰ درصد است.
 
وی خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز جهت خرید و تخصیص آب شهرک‌های صنعتی و صنعت را تامین می‌کنیم.
 
رسولیان با تاکید بر اینکه قطع برق مسئله مهمی است و انتظار می‌رود این قطعی‌ها با هماهنگی واحد تولیدی صورت گیرد تا ضرر و زیان کاهش یابد، اضافه کرد: با اعطای مهلت ۶ ماه تا یک ساله به آن دست از افرادی که در شهرک‌های صنعتی زمین گرفته ولی برای راه‌اندازی واحد تولیدی اقدام نکرده‌اند مخالفم، هر کس اینگونه زمین گرفته و اقدامی صورت نداده است باید زمین را بازپس دهد.
 
انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۷:۴۶:۳۹

3 Feb 2021