۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
کد مطلب : ۴۶۵۹۸
کارشناس مسائل سیاسی:

انقلاب اسلامی، فصلی برای بیداری ملت است/ انقلاب، ایران را وارد آوردگاه جهانی شدن، کرد

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه شهرکرد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران فصلی برای بیداری است گفت: ملت ایران با انقلاب از دوران خمودی و خواب‌آلودگی خارج شدند.
انقلاب اسلامی، فصلی برای بیداری ملت است/ انقلاب، ایران را وارد آوردگاه جهانی شدن، کرد
احمدرضا بسیج کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه در شهرکرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی به دو دسته دستاوردهای معنوی و غیرملموس که قابل مشاهده برای عامه مردم نبوده و دوم دستاوردهای مشهود است.
 
وی با اشاره به اینکه دستاوردهای مشهود انقلاب اسلامی بارها  توسط رسانه‌ها بیان شده است یادآور شد: اما دستاوردهای غیرملموس همان دستاوردهایی است که به‌عنوان برکت در نظام جمهوری اسلامی ایران نهفته و کمتر به چشم می‌آید.

ملت ایران با انقلاب از دوران خمودی و خواب‌آلودگی خارج شد

بسیج با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران فصلی برای بیداری است ادامه داد: ملت ایران با انقلاب از دوران خمودی و خواب‌آلودگی خارج شدند، این درحالی است که عرفا و اهل کمال اولین قدم برای رشد را بیداری عنوان می‌کنند و انقلاب اسلامی ایران این امکان را برای رشد ملت ایران فراهم ساخت.
 
این استاد دانشگاه اضافه کرد: اگر به صحنه‌های زندگی مردم پیش از انقلاب و بعد از آن نگاه کنیم خواهیم دید، قبل از انقلاب همه جامعه به غیر از برخی خواص در چه سطحی از معرفت، علم و دانش، کمالات، مطالعه، جهان‌بینی و ایدئولوژی قرار داشتند و امروز چه جایگاهی دارند، بنابراین خواهیم دید که این دو اصلا قابل قیاس نیستند و این دستاوردی دیگر است که شاید کمتر مورد توجه واقع شود.
 
وی حرکت و پیشرفت‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته که بعد از بیداری ملت صورت گرفت را دستاورد دیگر انقلاب اسلامی ایران عنوان و خاطرنشان کرد: انسان تا زمانی که بیدار نشود حرکت نخواهد کرد، یادمان نرود که تا پیش از انقلاب تنها رژیم غاصب صهیونیستی به سمت جهانی‌ شدن حرکت داشت اما امروز انقلاب اسلامی سبب شد ما هم وارد آوردگاه جهانی شدن شویم و میدان را در دست بگیریم.
 
بسیج بیان داشت: ایران در راستای این حرکت خود در مقابل فرهنگ دجالی، فرهنگ مهدوی را پیش می‌برد و این حرکتی است که به سمت و سوی ظهور است و مانع حرکت یک‌سویه صهیونیست‌ها شد.

هرچه انقلاب اسلامی ایرن پررنگ‌تر شود صهیونیست کم‌رنگ‌تر و محوتر می‌شود  

این استاد دانشگاه شهرکردعنوان داشت: ایران پنجه در پنجه دشمن انداخته و در حال زمینه‌سازی برای ظهور و رسیدن به تمدن اسلامی است که مقدمه‌ای است برای ظهور، این نیز دستاورد دیگری است که چون زیاد قابل رویت نیست شاید آنگونه که باید به چشم نیامده است.
 
وی افزود: ما هرچه پیشرفت کنیم غرب افول می‌یابد و این بدان معنا است که هرچقدر انقلاب اسلامی ایرن پررنگ‌تر شود صهیونیست کم‌رنگ‌تر و محوتر می‌شود و حکایت نور و ظلمت است.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به دشمنی‌هایی که از ابتدای انقلاب وجود داشته و استکباری که مقابل ایران قد علم کرده است تاکید کرد: این دشمنی‌ها باید وجود داشته باشد، اما آنچه مهم است مقابله هوشمندانه با آن است که موجب کمال ما می‌شود و همانگونه که مبارزه با ابلیس باعث اعتلای روح انسان می‌شود، وجود دشمنان برای نظام جمهوری اسلامی ایران هم می‌تواند مفید باشد و کشور را به رشد برساند.
 
وی غفلت از دشمن را خطرناک عنوان کرد و بیان داشت: مردم باید شرایط، لوازم و مراحل دشمنی‌ها را بشناسند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند، تا در این تقابل پیروز میدان شوند که با توجه به ولایت‌پذیری ملت ایران و حضور در صحنه، همواره پیروز میدان بوده‌ایم.
 
انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۵:۰۹:۵۳

2 Feb 2021