۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۴۶۵۲۴

تغییر کاربری اراضی صنایع حوضچه‌ای از طریق کمیسیون ماده پنج امکان‌پذیر نیست  

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: تغییر کاربری اراضی صنایع حوضچه‌ای از طریق کمیسیون ماده پنج امکان‌پذیر نیست و اگر تغییری بخواهد صورت گیرد فقط از طریق طرح تفصیلی است.
تغییر کاربری اراضی صنایع حوضچه‌ای از طریق کمیسیون ماده پنج امکان‌پذیر نیست  
به گزارش جهانبین نیوز؛  فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در سیصد و بیست و دومین جلسه علنی شورا با اشاره به کاربری اراضی صنایع حوضچه‌ای اظهارداشت: تغییر کاربری اراضی صنایع حوضچه‌ای از طریق کمیسیون ماده پنج امکان‌پذیر نمی‌باشد و اگر تغییری بخواهد صورت گیرد از طریق طرح تفصیلی است.
 
وی افزود: کاربری این پهنه کارگاهی است اما باید از طریق کمیسیون ماده پنج سطح اشغال در رابطه با قطعه‌های کمتر از ۲۰۰ متر پیگیری و اضافه گردد و بحث فضا جهت پارکینگ در واحدها نیز دیده شود.
 
رئیسی  با بیان اینکه کاربری این اراضی از ابتدا به صورت کارگاهی بوده است، بیان کرد: در راستای تغییر کاربری این اراضی از کارگاهی به مسکونی شورای شهر تلاش‌ها و پیگیری‌های بسیاری انجام داد اما نتیجه‌ای در بر نداشت، لذا هیچ‌گونه تغییر کاربری در این اراضی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 
رئیس شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه مدیران شهری در ساخت و سازها باید برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند، بیان کرد: با توجه به اینکه این اراضی در ورودی شهر قرار دارند، بنابراین می‌طلبد بدنه و معماری واحدها یک‌شکل و با یک‌ نما دیده شود که در این‌خصوص معاونت شهرسازی و معماری شهرداری و سازمان نظام مهندسی باید تلاش و همکاری نمایند تا چشم‌انداز به گونه‌ای باشد که سیما و منظر ورودی شهر زیبا جلوه نماید.
 
رئیس شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه مدیریت حقوقی و املاک شهرداری باید مسائل و مشکلات را به صورت شفاف پیگیری کند، بیان کرد: پرونده‌های حقوقی برای تصمیم نهایی باید به صحن علنی شورا ارجاع شوند.
 
رئیسی با تاکید بر اینکه به‌هیچ عنوان مخالف منافع مردم نیستیم، ادامه داد: در چارچوب قانون و مقررات باید از حقوق مردم دفاع کرد و دست افراد سودجویی که به اراضی دست‌اندازی کردند کوتاه و باید تصمیم قاطع در برابر آنها گرفته شود.
 
در پایان اعضای شورای اسلامی با کلیات پیشنهاد شهرداری مبنی بر تعیین تعرفه عوارض خانگی و تجاری سال ۱۴۰۰ موافقت کردند.
 
انتهای پیام/۱۰۲۰ج 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۱:۳۸:۱۷

25 Jan 2021