۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۴۶۴۱۹
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری/

برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر تا پاکسازی کامل منطقه آلوده شهرکرد ادامه دارد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: تا پاکسازی این منطقه راه چندانی نداریم و در آینده نزدیک اعلام خواهیم کرد که این منطقه را از لوث وجود سوداگران مرگ و افرادی که بنا ندارند مسیر درست زندگی را در پیش بگیرند، پاک شده است.
برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر تا پاکسازی کامل منطقه آلوده شهرکرد ادامه دارد
به گزارش جهانبین نیوز، سید قدیر مرتضوی پیش از ظهر امروز در حاشیه طرح پاکسازی، ارتقا امنیت و پلمپ اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه آلوده شهرکرد اظهار کرد: این طرح از سلسله طرح‌هایی است که از دو سال گذشته آغاز شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: فضای عمومی منطقه آلوده شهرکرد نسبت به گذشته کاملا متفاوت شده اما هنوز عرصه برای فعالیت برخی از افراد وجود دارد.
وی ادامه داد: عملیات امروز یک هشدار بسیار جدی است برای آن افرادی که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می‌کنند.

مرتضوی عنوان کرد: هشدار جدی می‌دهیم به افرادی که در منطقه آلوده شهرکرد قصد سوداگری مواد مخدر دارند و اقدام به فروش این مواد افیونی می‌کنند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: تا پاکسازی این منطقه راه چندانی نداریم و در آینده نزدیک اعلام خواهیم کرد که این منطقه را از لوث وجود سوداگران مرگ و افرادی که بنا ندارند مسیر درست زندگی را در پیش بگیرند، پاک شده است.

وی از رسانه‌ها تقاضا کرد تا از ظرفیت خود استفاده و والدین را آگاه کنند که از فرزندان خود مراقبت کرده تا مبادا به دام اعتیاد گرفتار شوند.

مرتضوی اضافه کرد: از مردم جامعه می‌خواهیم با هوشیاری در بحث گزارشاتی که از فروش مواد مخدر می‌دهند یا امر به معروف و نهی از منکر در این خصوص در ارتقا امنیت شهر که یک وظیفه همگانی است یاری کننده مجموعه‌های مربوطه استانی باشند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: بحث مقابله با فروشندگان مواد مخدر جدی تر از قبل دنبال خواهد شد.

وی بیان کرد: استان چهارمحال و بختیاری امسال در بحث برخورد با خرده‌فروشان رتبه سوم کشور را به دست آورد، این یک عملکرد بسیار قوی و ارزشمند بود که نشان از عزم جدی و توجه ویژه مجموعه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی استان به این مقوله مهم اعتیاد دارد.

مرتضوی ادامه داد: در جریان اجرای طرح پاکسازی، ارتقا امنیت و پلمپ اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه آلوده شهرکرد پنج منزل مسکونی که در بررسی‌های فنی و اطلاعاتی مشخص شده بود فروش مواد مخدر در آن‌ها صورت گرفته و این کار ادامه داشته است، با دستور قضایی به مدت نامعلوم پلمپ شد تا مسیر قضایی خود را طی کند.
 
انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹

ساعت:

۱۱:۴۷:۰۶

13 Jan 2021