۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۴۶۴۱۲
رئیس شورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری:

ایام‌الله دهه فجر، فرصتی برای تبیین اقدامات برجسته‌ نظام اسلامی است

رئیس ستاد دهه فجر چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به هجمه‌های اخیر دشمنان، دهه فجر فرصت مغتنمی برای ارائه و تبیین دستاوردهای برجسته‌ داخلی و خارجی انقلاب‌ اسلامی به مردمی است که با صلابت پای انقلاب خود ایستاده‌اند.
ایام‌الله دهه فجر، فرصتی برای تبیین اقدامات برجسته‌ نظام اسلامی است
به گزارش جهانبین نیوز؛ موسی انصاری رئیس شورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد دهه فجر استان با اشاره به فرصت مغتنم نمایش جلوه‌های کارآمدی نظام اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و دفاعی در دهه فجر، اظهار کرد: معرفی دستاوردها و اقدامات برجسته کشور به‌عنوان نمادهای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر ضرورت دارد.

وی با اشاره به رویکردهای مختلف فرهنگی و تبلیغی دهه فجر در استان، افزود: وحدت و همبستگی، دشمن‌شناسی، بصیرت‌افزایی، امیدآفرینی، خودباوری، اقدام و عمل از محورهای فرهنگی-تبلیغی در دهه فجر سال جاری خواهد بود.

انصاری تصریح کرد: بازخوانی، تبیین آرمان‌ها و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بصیرت‌افزایی در عرصه انقلاب اسلامی با تأکید بر اندیشه‌های امام خمینی (ره) و رهبری، تبیین نقش برجسته‌ شهداء در پیروزی، تداوم و استمرار انقلاب‌ اسلامی از شاخص‌ترین محورهای دهه فجر انقلاب در چهارمحال و بختیاری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اهمیت نمایش جلوه‌های کارآمدی نظام اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و دفاعی در دهه فجر، ادامه داد: مردم قدرشناس ایران اسلامی در این دهه با تجلیل از نقش ارزنده‌ی سردار شهید سلیمانی در عزت و اقتدار کشور، یاد و خاطره‌ شهدای گرانقدر قبل، حین و بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی تا کنون را گرامی می‌دارند.

انصاری با تأکید بر حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال‌های قبل، بیان کرد: مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری در هر نوع شرایط آب و هوایی و حتی در سردترین روزهای سال هرجا احساس کردند نیاز به حضور در صحنه است وارد میدان شدند.

وی ضمن تشریح اهمیت کارگروه‌های استانی در برگزاری مراسم در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: برنامه‌های دهه می‌بایست با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها به نحوی برگزار شود که حلاوت و شیرینی آن در اذهان عمومی باقی بماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در پایان با تأکید بر نقش مهم کارگروه‌های ستاد دهه فجر استان در فضاسازی و بیادماندنی کردن این دهه، گفت: حداقل انتظار از همه‌ی دستگاه‌ها این است که در برنامه‌ها فضاسازی محیط داخلی و بیرونی اداره‌ی خود را فراموش نکنند و از هم‌اکنون در جلسه با اعضای کارگروه و زیرمجموعه‌های شهرستانی برنامه‌های متنوعی در نظر بگیرند تا بسته به شرایط مشکلی در بحث اجرا نداشته‌باشند.

گفتنی است ستاد دهه‌ فجر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از ماه‌ها قبل با تشکیل کارگروه‌های متنوع فعالیت خود را به‌منظور برگزاری باشکوه چهل و دومین فجر انقلاب‌اسلامی با توجه به شرایط خاص کنونی آغاز کرده است.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۱۵:۳۳

12 Jan 2021