۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۴۶۰۹۳
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس؛

طی ۱۰ سال گذشته فوتبال ایران ۶۷۰ میلیارد تومان جریمه شده است

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طی ۱۰ سال گذشته فوتبال ایران ۶۷۰ میلیارد تومان جریمه شده است که شاه بیت این جرایم مربوط به پرونده ویلمتوس است که رقمی معادل ۲۲۰ میلیارد تومان برای کشور هزینه شده است.
طی ۱۰ سال گذشته فوتبال ایران ۶۷۰ میلیارد تومان جریمه شده است
به گزارش جهانبین نیوز ؛ احمدراستینه هفشجانی با اشاره به پاسخگویی وزیر ورزش و جوانان در نشست هفته گذشته کمیسیون فرهنگی به طرح سئوال خود و تعداد دیگری از نمایندگان، اظهار کرد: این سئوال دارای سه بخش بود که اولین قسمت آن درباره عدم نظارت وزارت ورزش بر قراردادهای خارجی فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها با مربیان و بازیکنان خارجی بود، بخش دوم آن مربوط به ضعف وزارت ورزش در توسعه ورزش همگانی و بخش سوم درباره نتایج در حوزه ورزش قهرمانی بود.

نماینده مردم شهرکرد، بن وسامان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توضیحات وزیر ورزش در حوزه نتایج ورزش قهرمانی با توجه به امکانات در اختیار، قانع کننده بود؛ افزود: این بخش از سئوال در صحن علنی مجلس مطرح نخواهد شد.

وی یادآور شد: بخش اصلی این سئوال از وزیر در خصوص نبود نظارت بر قراردادهای خارجی است که از این محل طی 10 سال گذشته تا کنون کشور رقمی معادل 670 میلیارد تومان در قالب جریمه و بدهی احکام فیفا بر علیه کشورمان حکم و جریمه صادر شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۲۰ ج

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۱۸:۱۶

8 Dec 2020