۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۴۵۶۶۳
معاون وزیر بهداشت؛

مطالبات و معوقات پرستاران و کادر درمان پرداخت می‌شود

معاون درمان وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان حضرت ولی‌عصر (ع) بروجن، از تأمین اعتبار به‌منظور پرداحت مطالبات و معوقات پرستاران و کادر درمانی کشور خبر داد.
مطالبات و معوقات پرستاران و کادر درمان پرداخت می‌شود
معاون درمان وزیر بهداشت در سفر به شهرستان بروجن و بازدید از بیمارستان حضرت ولی‌عصر (عج) در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار داشت: تسلط بر کار و تبحر ویژه کادر پرستاری این بیمارستان منجر به ارائه بهترین مراقبت‌های درمانی در بخش‌های عادی و ویژه شده است.
 
قاسم جان‌بابایی با تقدیر از خدمات شبانه‌روزی پرسنل پزشکی و پرستاری در بخش کرونا و سایر بخش‌های بیمارستانی، افزود: "بیمارستان بروجن از مراکزی بود که بهترین نوع مراقبت در آن مشاهده شد".  
 
وی  با تأکید بر رفع نواقص و کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان 239 تختخوابی بروجن، تصریح کرد: بیمارستان قدیم این شهر بسیار فرسوده بود و اگر بیمارستان جدید افتتاح نمی‌شد، شرایط کرونایی مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد می‌کرد.
 
معاون درمان وزیر بهداشت همچنین از تأمین اعتبار به منظور پرداخت مطالبات پرستاران و کادر درمان خبر داد و گفت: ظرف روزهای آینده و به‌طور متوسط مطالبات پرسنل در هر استان به میزان دو تا سه ماه پرداخت می‌شود.


انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

ساعت:

۱۷:۱۱:۰۶

30 Sep 2020