۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
کد مطلب : ۴۴۳۶۵
مسعود سلطانی فر:

تا ۱۵ روز دیگر در مورد فعالیت‌های ورزشی تصمیم می‌گیریم

وزیر ورزش تاکید دارد که در مورد چگونگی ادامه فعالیت‌های ورزشی ظرف ۱۵ روز آینده تصمیم‌گیری خواهد شد اما احتمال دارد مسابقات به صورت پلکانی از سر گرفته شوند.
تا ۱۵ روز دیگر در مورد فعالیت‌های ورزشی تصمیم می‌گیریم
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر با اشاره به اینکه طبق آخرین دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، لغو برگزاری رویدادهای ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و فعالیت باشگاه های ورزشی هم تا نیمه این ماه تعطیل خواهد بود، در مورد چگونگی ادامه این شرایط توضیح داد.

وی تاکید کرد کرد که ظرف پانزده روز آینده درباره ادامه مسابقات ورزشی تصمیم خواهیم گرفت. در این زمینه نتیجه کار و وضعیت بخش های مختلفی که نسبت به مبارزه با بحران کرونا فعالیت دارند را در نظر خواهیم گرفت.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: وضعیت و شرایط پیش رو  را رصد خواهیم کرد و بر اساس آن تصمیم می گیریم که فعالیت های ورزشی کماکان متوقف باشد یا اینکه مثلا به صورت پلکانی و تدریجی و در مورد رشته هایی که تماس ورزشکاران در آنها کمتر است، آغاز به کار کنیم.

سلطانی فر تصریح کرد: در کل همه تصمیم گیری ها منوط به وضعیت کرونا در کشور خواهد بود. در این زمینه نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا را هم لحاظ خواهیم کرد.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹

ساعت:

۱۰:۱۵:۱۷

22 Apr 2020