کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده ناحيه مقاومت شهرستان لردگان:

کمک مومنانه، همدلي ملت ايران را به نمايش مي گذارد

26 فروردين 1399 ساعت 10:39

عباس رحيمي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه لردگان گفت: در رزمايش کمک مومنانه همدلي و نوع دوستي ملت ايران به نمايش گذاشته مي شود.


به گزارش جهانبین نیوز،عباس رحيمي فرمانده سپاه ناحيه مقاومت بسيج شهرستان لردگان در نشست تشکيل قرارگاه مرکزي اين رزمايش گفت: رزمايش «کمک مومنانه» با هدف ايجاد وحدت، انسجام، هماهنگي و تجميع ظرفيتهاي شهرستان  با تاکيد بر مردمي بودن آن برگزار مي‌شود.
 
سرهنگ پاسدارعباس رحيمي افزود: بحران کرونا در کشور باعث شد مردم و مسوولان در کنار هم با مديريت و مقابله با اين ويروس، فرهنگ و شجاعت اصيل ايراني-اسلامي را به جهانيان نشان دهند.

وي با بيان اينکه فرمايشات نيمه شعبان رهبر فرزانه انقلاب اسلامي مثل هميشه چراغ راه ولايتمداران است گفت: با همکاري خيرين ومسئولان در قالب يک قرارگاه مردمي با پيوستن به پويش " کمک مومنانه " اقدام به جمع آوري کمک ها مي کنيم.

رحيمي بيان داشت: بسيج از زمان تشکيل در عرصه‌هاي مختلف ايثار و جهاد در خدمت ملت و کشور بود و در اين مدت خدمات ارزنده را ارائه نمود و کارنامه اي درخشان در دوران دفاع مقدس  و در عرصه هاي مختلف انقلاب در چهار دهه گذشته از خود به نمايش گذاشته است، هر کجا نياز به حضور بسيج بود، خالصانه و با اقتدار ورود کرد و در بسياري  از حوادث دست گره گشاي بسيج، مشکلات را کنار زد.

سرهنگ پاسدار عباس رحيمي ادامه داد: از زمان شيوع ويروس منحوس کرونا در کشور همگان شاهد بودند که بسيجيان با تشکيل گروه هاي جهادي در راه مبارزه با انتشار اين ويروس به ميدان آمدند و درعرصه خدمت رساني به مردم با ضدعفوني معابر، توليد ماسک ، کمک به نيازمندان و نيز در کنار کادر درمان کشور خدمات ارزنده را ارائه کردند.

 وي ادامه داد: پس از فرمايشات مقام معظم رهبري درخصوص کمک مومنانه و همچنين ابلاغ رئيس سازمان بسيج مستضعفين، جلسات متعددي با حضور امام جمعه ومسئولان شهرستان لردگان براي عملياتي شدن فرمان معظم له تشکيل و شده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه لردگان با اشاره به فراهم شدن مقدمات کار در پايگاه ها مقاومت بسيج براي حمايت از نيازمندان تصريح کرد: حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج سپاه ناحيه در راستاي تحقق فرمان مقام معظم رهبري مدظله العالي در امر کمک مومنانه به صورت شبانه روزي آماده خدمت رساني است.

 رحيمي گفت: به فضل خدا با حمايت اقشار مختلف مردم ولايتمدار و بسيجي شهرستان، برنامه هاي حمايتي به نحو شايسته انجام خواهدشد.

وي گفت: اين رزمايش که در سراسر کشور آغاز شده است براي کمک و خدمت‌رساني به نيازمندان و اقشار آسيب‌ديده از بيماري کرونا و افرادي که مشاغل خود را از دست داده‌اند، انجام مي‌شود.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه لردگان در پايان از خيرين محترم خواست تا کمک هاي  نقدي و غير نقدي خود را به پايگاه ها و حوزه هاي مقاومت بسيج  سراسر شهرستان هاي لردگان و خانميرزا تحويل دهند .

انتهاي پيام/630 ل
 
 


کد مطلب: 44309

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/44309/کمک-مومنانه-همدلي-ملت-ايران-نمايش-مي-گذارد

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir