۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
کد مطلب : ۴۳۴۴۶
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان:

سه طرح بزرگ ورزشی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال در شهرستان بروجن به بهره برداری رسید

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، سه طرح بزرگ ورزشی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال در شهرستان بروجن به بهره برداری رسید.
سه طرح بزرگ ورزشی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال در شهرستان بروجن به بهره برداری رسید
به گزارش جهانبین نیوز؛ حمید کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری در مراسم بهره برداری از سه طرح بزرگ ورزشی در شهرستان بروجن گفت: عملیات احداث استخر شنای شهدای شهر بلداجی از سال 86 آغاز شده و برای بهره برداری از این طرح ورزشی با 1800 مترمربع مساحت، 41 میلیارد ریال هزینه شده است.


وی با اشاره به این نکته که استخر شنای شهدای بداجی چهارمین استخر سرپوشیده شهرستان بروجن می باشد افزود: با توجه به نقش استخر در توسعه ورزش همگانی، آب درمانی، ورزش‌های قهرمانی(شنا، نجات‌غریق، قایقرانی و سه‌گانه) این مکان ورزشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
 

کریمی ادامه داد: فاز اول رختکن و ۱۵۰۰ صندلی‌ تماشاچی استادیوم تختی بروجن دیگر پروژه ای بود که امروز به بهره برداری رسید.

وی افزود:عملیات ساخت فاز اول رختکن از بهمن‌ماه سال ۹۴ آغاز شده که 6 میلیارد ریال جهت ساخت رختکن و نصب ۱۵۰۰ صندلی‌ تماشاچیان هزینه شده است.
 

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان این نکته که ساختمان رختکن استادیوم ورزشی تختی در فاز اول دارای ۲ اتاق رختکن مجزا و استاندارد، سرویس‌ بهداشتی و حمام، آبدارخانه، اتاق داوران، اتاق اداری و اتاق پزشک می‌باشد افزود: طبقه دوم (فاز ۲) شامل VIP، اتاق خبرنگاران و اتاق داوران، نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار دیگر بوده که در صورت تامین اعتبار سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

کریمی در ادامه افزود: زمین تنیس خاکی فردانبه سومین پروژه بهره برداری شده بود که در زمینی به مساحت ۸۳۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
 

وی افزود: این پروژه در سال ۹۷ کلنگ‌زنی شد که هم‌اکنون این فضای ورزشی تنیس خاکی با نورپردازی مناسب و فنس‌کشی آماده بهره‌برداری است.

کریمی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این سه طرح عمرانی، سرانه فضای ورزشی شهرستان بروجن با ۶ پله رشد یا ارتقا، به ۷۶ سانتی متر به ازا هر نفر رسید.

لازم به ذکر است: اعتبار مورد نیاز این سه پروژه از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان و بخشی هم از محل اعتبارات وزارت نفت تأمین شده است.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۰:۴۶:۲۳

27 Dec 2019