۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
کد مطلب : ۴۳۳۱۳
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی همیشه پیشتاز بوده است /محرومیت زدایی اولویت کاری بسیجیان

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج در همه ابعاد محرومیت زدایی، امداد رسانی، آموزش های دفاعی و اقتصاد مقاومتی همیشه پیشتاز بوده است.
بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی همیشه پیشتاز بوده است /محرومیت زدایی اولویت کاری بسیجیان
سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛  با اشاره به اینکه بسیج در راستای ماموریت های متعددی تلاش می کند اظهار کرد: بسیج  چه در بعد محرومیت زدایی و چه در بعد امداد رسانی و چه در بعد آموزش های دفاعی و در بحث اقتصاد مقاومتی همیشه پیشتاز بوده است

وی با تاکید بر اینکه بسیج در بحث علم ، علم افزایی و موضوع فناوری همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است تصریح کرد: به حمد الله اقدامات خوب و اختراعات بسیار خوبی بسیجیان ما در سطح استان داشته اند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه کسانی که در دوران دفاع مقدس با دشمن جنگیدند و دشمن را شکست داده و در برقراری امنیت پایدار تلاش کرده اند امروز هم شاهد هستیم که بعد علم و فناوری تلاش های بسیار ارزنده ای داشته اند اذعان داشت:  افتخار کشورمان این است که بعد از سال های سال که وضعیت علمی و نخبگانی و اختراعات در گذشته در حد صفر بوده  است الان با تلاش نخبگان بسیجی ما و با تلاش جوانان در رتبه  16 در بین کشورهای دنیا هستیم و این میسر نبود مگر با حضور جوانان انقلابی،  مومن ، جهادی و پای کار .

وی در ادامه توضیح داد: بسیج به فرموده امام راحل تشکیل شد و در طول چهل سال انقلاب صادقانه خدمت و در مقابل تمامی جنگ‌ها چه جنگ سخت و چه جنگ نرم که در حال حاضر درگیر آن هستیم ایستادگی و مقاومت کرد.

اکبری ضمن اشاره یه صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: همانند تمامی برهه‌های حساس دشمن را به عقب‌نشینی وادار کردیم و امید است با ایستادگی در مسئله اقتصاد نیز پیروز شویم.

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) با اعلام اینکه دوهزار و ۵۲ عنوان برنامه در هفته بسیج در تمامی پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج برگذار خواهد شد، در پایان خاطر نشان کرد: فرهنگ بسیجی دشمن‌شناسی، مقابله با فتنه و فتنه‌گر، سلحشوری و ایثارگری مبارزه با منکرات و... است.

بسیجیان در حفظ امنیت کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند

سردار اکبری  همچنین با اشاره به حوادث اخیر گفت:  گرچه حوادث اخیر خساراتی برای جمهوری اسلامی داشت اما برکاتی نیز به دنبال داشت چراکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند شما همیشه این آمادگی را داشته باشید که حمله دشمن متصور است.

وی با اشاره به اینکه این حادثه طراحی آموزشی و سازماندهی  بود برای آینده دشمن تصریح کرد: دشمن این طرح را ریخته بود که برای انتخابات مجلس فتنه ای را به پا کند که خوشبختانه بازهم مثل همیشه نقشه آن ها نقش بر آب شد.

سردار اکبری با اذعان بر اینکه  یک عده بر نحوه اجرا طرح معترض بودند بیان داشت: حوادث خنثی در سراسر کشور ایجاد شد.

وی با اذعان بر اینکه مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری از همان ابتدا فتنه را شناختند و همان ابتدا صف خود را با اشرار جدا نمودند عنوان کرد: تعداد اندکی از هم استانی های ما بودند که اطلاع اندکی از این جریانات نداشتند و با برخورد نیروی های نظامی و امنیتی نتوانستند کاری را از پیش ببرند.

سردار اکبری تاکید کرد: مردم این استان نه تنها با اشرار هیچ گونه همکاری نداشتند بلکه در راهپیمایی خود جوش 28 آبان حضور گسترده ای داشته و اعلام انزجار نمودند.
 
انتهای پیام/1020ج

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۱:۵۸:۳۲

27 Dec 2019