۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
کد مطلب : ۴۳۲۹۱
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

مومن به برکت ایمان و تقوی خود به وقت فتنه درست تصمیم میگیرد

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مومن به برکت ایمان و تقوای خود به وقت فتنه با بصیرت کامل می‌تواند درست تصمیم‌گیری و عمل کند.
مومن به برکت ایمان و تقوی خود به وقت فتنه درست تصمیم میگیرد
به گزارش جهانبین‌نیوز پیش از ظهر امروز حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری امروز در دیدار با بسیجیان ضمن تبریک هفته بسیج  و گرامیداشت این هفته اظهار کرد: در حال حاضر در مقطع نورانی قرار گرفته‌ایم چراکه کشور ایران یک فتنه بسیار سخت، شدید و پیچیده را پشت سر گذاشت و نورانیت کسب کرد.

نکونام ادامه داد: مردم بصیر کشور، مقام معظم رهبری، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و... همه و همه یک عرصه نورانی در این مقطع زمانی را برای کشور رقم زدند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با بصیرت جریانات کشور صورت گرفته، مردم سامان می‌گیر‌ند، دین خدا تقویت شده و‌ دشمنان زمین‌گیر می‌شوند. 

وی عنوان کرد: به هر میزانی که بتوانیم بر بصیرت دینی، ایمانی، تاریخی و الهی خود اضافه کنیم، قدرتی درونمان ایجاد می‌شود که در برهه‌ها و شرایط خاص تصمیم درست و به‌هنگام بگیریم.

نکونام در ادامه بیان کرد: در برخی مواقع مسائل به‌گونه‌ای تداخل یافته و مشتبه ‌می‌شوند که تصمیم گیری سخت خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در پایان اضافه کرد: مومن به برکت ایمان و تقوای خود به وقت فتنه با بصیرت کامل می‌تواند درست تصمیم‌گیری و عمل کند.

انتهای پیام/1029 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۳:۵۴:۳۸

27 Dec 2019