۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
کد مطلب : ۴۳۰۲۳
فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس:

تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس بود

فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس گفت: تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) به عنوان نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس هیچ‌گاه با کمبود پزشک و پرستار مواجه نشد.
تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس بود
به گزارش جهانبین‌نیوز؛ صبح امروز نصرالله فتحیان فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس در یادواره شهدای بهداری سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) گفت: آنچه امروزه از عزت، شکوه، عظمت، اقتدار، استقلال و پیشرفت داریم تماما مدیون شهدا هستیم.

وی با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) افزود: اینکه امروز خیل کثیر مردم بدون هیچ اضطراب و حاشیه‌ای عازم کربلا معلی هستند از برکت شهدای انقلاب اسلامی است.

 
فتحیان با بیان اینکه امام راحل و مقام معظم رهبری همواره با عظمت از مردم چهارمحال و بختیاری یاد می‌کنند، افزود: مردم استان به انقلاب اسلامی وفادار و قهرمانانه پای آن ایستاده‌اند.

فرمانده بهداری در دوران دفاع مقدس بیان کرد: تیپ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) به عنوان نماد مقاومت مردم چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس هیچ‌گاه با کمبود پزشک و پرستار مواجه نشد.

وی ادامه داد: تیپ‌ ۴۴ قمربنی‌هاشم(ع) ده‌ها اورژانس عملیاتی داشت که هرکدام مملو از پزشک، پرستار و امدادگر بود که رزمندگان را لحظه‌ای تنها نمی‌گذاشتند.

وی با اعلام اینکه شهدای جامعه پزشکی در چهارمحال و بختیاری بیش‌ از ۷۲ نفر هستند، اضافه کرد: در استان بیش از ۵۰۰ نیروی رزمنده بهداری داریم که در بهداری رزمی خدمت می‌کنند و در دوران جنگ تحمیلی ۱۲۰۰ رزمنده از مجموعه شبکه بهداری اعزام شدند.

فتحیان در پایان خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس ۱۰۰ نفر کادر پزشکی از‌ چهارمحال و بختیاری اعزام شدند که در بیمارستان‌های صحرایی کارهای بزرگی انجام دادند.

انتهای پیام/۱۰۲۹ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۷:۰۱:۰۸

28 Dec 2019