کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری؛

یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب در این هفته رقم می خورد

26 دی 1398 ساعت 8:39

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: نماز جمعه آتی در تهران به اقامت مقام معظم رهبری است که قطعا این نماز جمعه یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب بوده و رهبر معظم انقلاب رهنمون و نکات بسیاری را بیان می کنند.


به گزارش جهانبین‌نیوز؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری  در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور افراد ناسالم در این فضا نه تنها به انتخابات بلکه در آینده به نظام و سلامت نظام جمهوری اسلامی ایران نیز لطمه می‌زنند.

وی با بیان اینکه خروجی انتخابات افرادی است که قرار است مجلس را اداره کنند و مجلس هم می‌خواهد برای کشور برنامه‌ریزی کند، افزود: نمی‌توان از افراد ناسالم که با زدوبند و شیطنت به این جایگاه رسیدند انتظار تفکر الهی و خدامحور داشت.

نکونام اظهار کرد: اصحاب رسانه، مدیران، احاد مختلف جامعه و... در محافل و مجالس مختلف حتی در جلسات کاندیدا به عنوان یک انسان نقش‌آفرین توجهات را به ضرورت انتخابات و زیبایی آن سوق دهید.

امام جمعه شهرکرد ضمن اشاره به نماز جمعه آتی در تهران به اقامت مقام معظم رهبری ادامه داد: قطعا این نماز جمعه یکی از استثنایی‌ترین نماز‌جمعه‌های انقلاب بوده  و رهبر معظم انقلاب رهنمون و نکات بسیاری را بیان می کنند.

وی با تاکید بر استمرار جلسات و محافل گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، شهدای همراهشان و شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، توضیح داد: این قبیل جلسات و محافل در این برهه حساس از کشور و تاریخ انقلاب منجر می‌شود یاد شهدا همیشه زنده بماند، حقیقت همیشه باید زنده باشد.

نکونام در پایان ضمن تاکید بر اینکه این قبیل جلسات و محافل همیشه کمک‌کننده خواهد بود و فتنه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار را خنثی می‌کند، خاطرنشان کرد: دهه فجر آتی بسیار مهم است و بایستی با جدیت و درایت ممتازترین و متمایزترین دهه فجر رقم بخورد.

انتهای پیام/1029ج


کد مطلب: 43715

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/43715/یکی-استثنایی-ترین-نماز-جمعه-های-انقلاب-این-هفته-رقم-می-خورد

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir