کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری خبر داد

امدادرسانی به بیش از 2000 خودرو و اسکان ۳۴۲ مسافر در راهدارخانه‌های چهارمحال و بختیاری

25 دی 1398 ساعت 13:22

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: راهداران از اوایل فصول بارش سال جاری تاکنون به ۲۶۳۱ دستگاه گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی کرده و همچنین ۳۴۲ مسافر در شب‌های برفی در راهدارخانه‌های سراسر استان اسکان داده شده است.


شهرام ندیمی سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: از ابتدای فصول بارش امسال تاکنون راهداران در جاده‌های سراسر استان مشغول خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به مردم شریف استان و مسافرین عزیز هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری به دلیل شرایط اقلیمی جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های بسیاری دارد و در فصول پاییز و زمستان شاهد بارش‌های سنگین و همچنین برف و کولاک است به همین علت عملیات راهداری زمستانی تلفیق و ترکیبی از تلاش راهداران و همت و یاری مردم عزیز در زمان های بارندگی است.

ندیمی افزود: راهداران از اوایل فصول بارش سال جاری تاکنون به ۲۶۳۱ دستگاه گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی کرده و همچنین ۳۴۲ مسافر در شب‌های برفی در راهدارخانه‌های سراسر استان اسکان داده شده است.

ندیمی در پایان خاطرنشان شد: این اداره کل با ۳۱ راهدارخانه دائمی و ۱۳ راهدارخانه فصلی و همچنین ۲۲۵ پرسنل راهدار و ۳۳۰ دستگاه خودرو سنگین، نیمه‌سنگین و سبک آماده خدمت‌رسانی به مردم شریف استان و مسافرین محترم می‌باشد.

انتهای پیام/1026ج


کد مطلب: 43710

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/43710/امدادرسانی-بیش-2000-خودرو-اسکان-۳۴۲-مسافر-راهدارخانه-های-چهارمحال-بختیاری

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir