کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خبر داد:

انهدام 26 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان/دست برتر پلیس فتا در فضای مجازی

13 آذر 1398 ساعت 14:46

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 26 باند تهیه و توزیع مواد مخدر انهدام و بیش از 2 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.


فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، اظهار داشت: نیروی انتظامی تنها نیرویی است که به طور مستمر و گسترده از نقطه صفر مرز تا مرکز کشور به صورت شبانه روزی با مردم سر و کار دارد.
 
سردار غلامعباس غلامزاده حضور مقتدرانه پلیس در تمامی صحنه ها و پیشگیری از وقوع جرم را اولویت های مهم نیروی انتظامی در سال جاری عنوان و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 26 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان شناسایی و منهدم شده است.
 
وی با اشاره برگزاری طرح های مقابله ای، پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، افزود: در همین راستا 2 هزار و 250 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شده اند.
 
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری همچنین از افزایش 80 درصدی کلاهبرداری ها و جرائم سایبری در کشور خبر داد و گفت: 80 درصد پرونده های ارجاع شده به پلیس فتا از طریق شکایت های مردمی و دستور مقام محترم قضایی، منجر به شناسایی متهمین و کشف جرم شده است.
 
سردار غلامزاده اعتماد و رضایتمندی مردم را دو سرمایه عظیم نیروی انتظامی در کشور برشمرد و افزود: کمر همت بسته و افتخار می کنیم که تا پای جان از آرمان های والای انقلاب اسلامی ایران دفاع کنیم.
 

انتهای پیام/1030ج


کد مطلب: 43385

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/43385/انهدام-26-باند-تهیه-توزیع-مواد-مخدر-استان-دست-برتر-پلیس-فتا-فضای-مجازی

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir