۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
کد مطلب : ۴۳۱۵۵

آیین شکرگزاری برداشت محصولات برای اولین بار در سامان برگزار شد

فرماندار شهرستان سامان گفت: آیین شکرگزاری برداشت محصول برای اولین بار در سامان برگزار شد.
آیین شکرگزاری برداشت محصولات برای اولین بار در سامان برگزار شد
به گزارش جهانبین‌نیوز؛ کمال اکبریان فرماندار شهرستان سامان امروز در مراسم آیین شکرگزاری  در خصوص این برنامه گفت: در سالیان گذشته نیز برنامه‌هایی با این موضوعات برگزار می‌شد اما این جشنواره به این کیفیت برای اولین بار است که برگزار می‌شود.

 وی ادامه داد: این برنامه‌ها به منظور ایجاد مودت، دوستی و اتحاد بین مردم مناطق مختلف شهرستان سامان است که در پایان دوره برداشت محصول برگزار می‌شود.

اکبریان اظهار کرد: بایستی بر توانمندسازی اقشار مختلف جامعه خصوصا افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند متمرکز شد، این افراد در این مراسم صنایع دستی خود را به معرض نمایش قرار دادند که جای تشکر دارد.

وی درخواست کرد دبیرخانه‌ای متمرکز برای اجرای این برنامه تشکیل شود که این آیین در سال‌های بعدی نیز با قوت بیشتری انجام شود.

فرماندار شهرستان سامان در ادامه بیان کرد: در صورت تداوم این برنامه و با حضور مخاطبان بیشتر منجر می‌شود افراد توانمندتر شوند و قدرت اقتصادی بالا رود.

وی توضیح داد: شهرستان سامان یکی از قطب‌های اصلی کشور در بحث تولیدات محصولات باغی در کشور است و در تولیداتی از قبیل بادام دارای رتبه اول کشور است.

اکبریان توضیح داد: در حدود ۷۰۰ هکتار تاکستان انگور در شهرستان سامان وجود دارد که به لحاظ کیفیت قابل مقایسه با جاهای دیگر نیست.

فرماندار شهرستان سامان در پایان خاطر نشان کرد: بایستی محصولات شهرستان سامان به خوبی معرفی شوند تا سراسر کشور از آن‌ها مطلع شوند.

انتهای پیام/1029ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۳:۰۶:۳۹

30 Dec 2019