۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
کد مطلب : ۴۲۸۹۲

اقدام آتش به اختیار طلبه های جهادی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بروجنی

طرح تابستانی شور و شیرین با هدف تربیت نسل جوان انقلابی در شهرستان بروجن برگزار شد.
اقدام آتش به اختیار طلبه های جهادی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بروجنی
حجت الاسلام محمدصادق شهباز، مسئول برگزاری طرح تابستانی شور و شیرین در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز اظهار داشت: در عمل به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب و ضرورت تربیت اعتقادی و انقلابی نسل جوان، طرح تابستانی شور و شیرین به همت طلاب و دانشجویان حوزه های علمیه در بروجن برگزار شد.
 
وی با بیان اینکه 15 طلبه جهادی به صورت داوطلبانه در برگزاری طرح تابستانی مشارکت داشتند، افزود: کلاس های حفظ و مفاهیم قرآن کریم، احکام و مسائل شرعی، خطاطی، نقاشی، ارگونومی، بازی های هوش و فکری و ویژه برنامه های تفریحی و ورزشی از مهم ترین برنامه های اجرا شده در این طرح بود.
 
حجت الاسلام شهبار اظهار داشت: در این طرح که برای چهارمین سال پی در پی در سطح شهرستان بروجن به اجرا درآمده، 300 دانش آموز پسر در تمامی رده های سنی آموزش های قرآنی، اعتقادی، فرهنگی و... را به شیوه ای جذاب و ابتکاری دریافت نمودند.
 
مسئول برگزاری طرح تابستانی شور و شیرین در شهرستان بروجن افزود: این طرح تنها مختص 3 ماه تابستان نبوده و دانش آموزان در طول ایام سال و دوران تحصیل با شرکت در هیئت های دانش آموزی، از خدمات این طرح برخوردار خواهند شد.انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۰:۰۳:۰۷

27 Dec 2019