کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری خبر داد

فاضلاب شهر بن تکمیل و به‌بهره‌برداری رسید/ استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید انشعاب

2 آذر 1401 ساعت 11:21

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری از تکمیل و بهره‌برداری از فاضلاب شهر بن بعد از سال‌ها خبر داد.


احمدرضا محمدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: فاضلاب شهر بن بعد از سال‌ها تکمیل و به‌بهره‌برداری رسید.
 
وی درخصوص تعرفه واگذاری انشعاب فاضلاب در شهرستان بن، افزود: این تعرفه توسط شورای اقتصاد تعیین می‌شود و امکان اینکه بشود آن را تعدیل کرد در اختیار استان نیست.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری ادامه داد: راهکارهایی در اختیار هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری قرار دارد تا مردم بتوانند راحت‌تر تعرفه خرید انشعاب فاضلاب را پرداخت کنند که ازجمله آن می‌توان به انعقاد توافقنامه با بانک‌ها برای پرداخت وام اشاره کرد.
 
محمدی عنوان کرد: بحث تخفیف برای واگذاری انشعاب فاضلاب در هیات مدیره مطرح شده و منتظر جواب آن‌ها برای این موضوع هستیم تا شهروندان به‌ویژه اهالی شهر بن بتوانند انشعاب خود را دریافت کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: قسمت‌های اصلی طرح فاضلاب شهر بن که شامل فرایند تصفیه است تکمیل شد و شهروندان در شهر بن می‌توانند انشعاب فاضلاب خود را خریداری و از آن استفاده کنند.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: 20 درصد باقی مانده طرح فاضلاب شهر بن مثل محوطه‌سازی از بخش‌هایی هستند که در اولویت دوم قرار می‌گرفتند و ضرورت چندانی نداشتند کما اینکه پیمانکار برای اجرای این موارد در حال کار است.
 
محمدی بیان کرد: در حال حاضر اولویت اتصال به شبکه جمع‌آوری فاضلاب با شهر بن است، اجرای بخشی از شبکه فاضلاب باقی مانده است و به دنبال تامین منابع مالی آن هستیم.
 
وی تاکید کرد: در حال حاضر تکمیل 10 کیلومتر از باقی مانده طرح فاضلاب شهر بن به پیمان برده شده است و پیش‌بینی شده است مابقی آن را نیز طی امسال و سال آینده تکمیل شود.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای فاضلاب برای روستاهای اطراف شهر بن نیز قابل برنامه‌ریزی است به شرط آنکه ظرفیت برای این کار وجود داشته باشد و بشود فاضلاب را به تصفیه‌خانه شهر بن منتقل کرد.
 
انتهای پیام/1031ج


کد مطلب: 52131

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/52131/فاضلاب-شهر-بن-تکمیل-به-بهره-برداری-رسید-استفاده-تسهیلات-بانکی-خرید-انشعاب

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir