کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد،سامان و بن در مجلس شورای اسلامی؛

درخواست نماینده مردم اصفهان در خصوص بررسی پروژه قانونی انتقال آب بن _ بروجن وجاهت قانونی ندارد

29 دی 1400 ساعت 9:03

احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد،سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت:درخواست نماینده مردم اصفهان در خصوص بررسی پروژه قانونی انتقال آب بن _ بروجن وجاهت قانونی ندارد و بازی خطرناک با حقوق مُسلّم مردم این استان است.


احمد راستینه نماینده مردم شریف شهرستان های شهرکرد بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: مصوبات شورای عالی آب و حتی اگر تمام شرایط قانونی را نیز رعایت نمایند تاب مقابله با قانون مجلس شورای اسلامی و مصوبه هیات وزیران را ندارد چه برسد به اینکه مصوبات مورد استناد رای کمیسیون فاقد شرایط قانونی می باشد. 
 
وی تصریح کرد: درخواست نماینده مردم اصفهان در خصوص بررسی پروژه قانونی انتقال آب بن _ بروجن وجاهت قانونی ندارد و  بازی خطرناک با حقوق مُسلّم مردم این استان است.
 
 راستینه خاطر نشان کرد: از آن جایی که انجام این طرح مستند به قانون است و مرجع قانون گذاری مجلس شورای اسلامی است و این طرح در راستای اجرای مصوبات عمرانی و قانون برنامه توسعه کشور است ، هیچ مرجعی صلاحیت ورود در نقض نسخ ابطال یا متوقف نمودن قانون را به جز خود مجلس ندارد.
 
انتهای پیام /۱۰۲۰ج


کد مطلب: 49686

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/49686/درخواست-نماینده-مردم-اصفهان-خصوص-بررسی-پروژه-قانونی-انتقال-آب-بن-بروجن-وجاهت-ندارد

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir