کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری:

نمایشگاه معرق چوب در غرفه دائمی معرفی تولیدات صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری برپا شد

21 دی 1400 ساعت 14:49

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه تولیدات معرق چوب در غرفه دائمی معرفی محصولات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان در محل این اداره‌کل برپا شده است.


به گزارش جهانبین نیوز؛ اسماعیل رمضانی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه نمایشگاه معرق چوب در غرفه دائمی معرفی تولیدات صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری برپا شد، اظهار کرد: این نمایشگاه به‌منظور معرفی انواع آثار و تولیدات مرتبط با معرق چوب در چهارمحال و بختیاری برپا شده است.

 
وی افزود: نمایشگاه محصولات معرق چوب به‌مدت یک هفته در غرفه دائمی معرفی تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان در محل این اداره‌کل برپا است.
 
رمضانی تصریح کرد: هر هفته یکی از هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی چهارمحال و بختیاری با حضور در این غرفه تولیدات و محصولات خود را معرفی خواهد کرد.
 
وی یادآور شد: معرفی کامل تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی چهارمحال و بختیاری و تلاش برای بازاریابی انواع محصولات هنرمندان استان از مهم‌ترین اهداف برپایی غرفه تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان در محل این اداره‌کل به‌شمار می‌رود.
 
هنرمند صنایع‌دستی و هنرهای سنتی چهارمحال و بختیاری با فعالیت 14 ساله در رشته معرق چوب نیز گفت: در این غرفه افزون‌بر 70 اثر از انواع تولیدات معرق چوب به‌نمایش درآمده است.
 
فاطمه مسیبی دهکردی تأکید کرد: این نمایشگاه شامل مجموعه‌ای از تولیدات ساخته شده چوبی در رشته معرق چوب مانند جعبه جواهرات، شکلات‌خوری، گزخوری، قلمدان، سرویس پذیرایی، قاب، جلد قرآن و ماکت حرم امام رضا (ع) و همچنین آنالیز رنگ و چوب است.
 
وی با اشاره به کسب رتبه برتر در جشنواره‌هخای رضوی، آیات و طراحی صنایع‌دستی افزود: تاکنون موفق به چهار نشان ملی و سه اثر هنری و ادبی در رشته معرق چوب شده‌ام.
 
انتهای پیام/۱٠۳۱ج


کد مطلب: 49612

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/49612/نمایشگاه-معرق-چوب-غرفه-دائمی-معرفی-تولیدات-صنایع-دستی-چهارمحال-بختیاری-برپا

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir