کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری تأکید کرد

لزوم کمک حداکثری همه دستگاه‌ها به حوزه فضای مجازی/ هجمه رسانه‌های بیگانه علیه سلبریتی‌هایی که از مردم حمایت می‌کنند

3 مهر 1400 ساعت 13:18

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها باید به کمک فضای مجازی بیایند، گفت: با وجود آنکه بازنشر مطالب و تولیدات فرهنگی در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین فاکتورها به شمار می‌رود اما در این زمینه مشکلات زیادی وجود دارد که باید رفع شود.


ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری با حضور در دفتر پایگاه خبری جهانبین نیوز؛ در جمع اعضای این پایگاه خبری، اظهار کرد: همه دستگاه‌ها باید به کمک فضای مجازی بیایند.

وی افزود: با وجود آنکه بازنشر مطالب و تولیدات فرهنگی در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین فاکتورها به شمار می‌رود اما در این زمینه مشکلات زیادی وجود دارد که باید رفع شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تولید محتوی و ایجاد مطالب جدید با زحمات فراوان و با تلاش اتاق‌های فکر تهیه می‌شود، به همین دلیل لازم است بستری مناسب برای بازنشر آن وجود داشته باشد.

شریفی عنوان کرد: در حوزه بازنشر محتوی، تکرار بسیار مهم است و این موضوع در یک بازه زمانی خاص قطعاً تأثیرگذار است، لذا باید بدون ایجاد دل‌زدگی و خستگی به سمت تکرار تولید محتوی برای رسیدن به اثر بیشتر پیش برویم.

وی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ و هنر ظرافت‌ها و اهمیت خاص خود را دارد، خاطرنشان کرد: این حوزه بسیار متنوع است که شامل فعالیت‌های قرآنی، رسانه، هنر و... می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه آن دست از سلبریتی‌ها که از مردم حمایت می‌کنند مورد هجمه رسانه‌های بیگانه قرار می‌گیرند، اضافه کرد: درست است که رفتار برخی از سلبریتی‌ها باعث شده واژه سلبریتی به یک کلمه بد تبدیل شود، اما همه افراد مشهور را نباید در یک گروه قرار داد و آن‌ها را درهم کوبید.

شریفی بیان کرد: خوشبختانه در چهارمحال و بختیاری پدیده معاند را نداریم و این یک نکته مثبت برای این استان است که سه قوم لر، ترک و فارس در کنار یکدیگر بدون هیچ مشکلی زندگی می‌کنند.

وی تأکید کرد: اگر بتوانیم در جذب حداکثری هنرمندان موفق عمل کنیم بسیار اثرگذار خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: توجه به مقوله فرهنگ در فضای مجازی و همچنین خرده‌فرهنگ‌ها بسیار بااهمیت است و نگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعلی برنامه محور است که بسیار می‌تواند در پیشبرد اهداف فرهنگی مؤثر باشد.

انتهای پیام/1031ج  
 


کد مطلب: 48687

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/48687/لزوم-کمک-حداکثری-همه-دستگاه-ها-حوزه-فضای-مجازی-هجمه-رسانه-های-بیگانه-علیه-سلبریتی-هایی-مردم-حمایت-می-کنند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir