کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

طی ۷ ماهه نخست امسال؛

مردم چهارمحال و بختیاری ۲ میلیارد تومان صدقات پرداخت کردند

7 آبان 1399 ساعت 13:41

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در ۷ ماهه نخست امسال، مردم نیکوکار استان ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان صدقات پرداخت کرده‌اند.


به گزارش جهانبین نیوز ، علی ملک پور بیان کرد: کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان در قالب صدقات در هر منطقه عیناً به دست نیازمندان همان منطقه می‌رسد و در قالب خدمات گوناگون برای آن‌ها هزینه می‌شود.

وی با اشاره به ارائه خدمات مختلف به نیازمندان از محل صدقات مردم استان افزود: تعمیر، تکمیل و احداث مسکن روستایی و شهری مددجویان، پرداخت هزینه‌های بهداشتی و درمانی، تأمین لوازم ضروری مددجویان و کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد و توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به هنگام در بین جوانان از جمله این خدمات است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به روش‌های نوین و آسان پرداخت کمک‌های مردمی به‌ویژه در حوزه صدقات گفت: مشترکین تلفن همراه ثابت، دائمی و ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام کنند.

ملک پور ادامه داد: مشترکین تلفن همراه ثابت و دائمی جهت پرداخت صدقه الکترونیکی از طریق این روش در ابتدا باید کد دستوری #۸۰* و مشترکین تلفن همراه ایرانسل نیز #۱۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنند سپس باید یک پیامک بدون محتوا به شماره ۸۸۷۷ ارسال شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم نوعدوست استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* صدقات خود را به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام /1020ج
 


کد مطلب: 45835

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/45835/مردم-چهارمحال-بختیاری-۲-میلیارد-تومان-صدقات-پرداخت-کردند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir