کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده شهرستان کیار در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری؛

شهرداری ها و دهیاری ها درآمد پایداری ندارند

12 مرداد 1399 ساعت 8:27

نماینده شهرستان کیار در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداری ها و دهیاری ها درآمد پایدار ندارند و با توجه به اینکه لایحه درآمد پایدار شهری چندین بار در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی گردیده انتظار است بمنظور تصویب نهایی آن تسریع گردد.


به گزارش جهانبین نیوز ؛ رحمت اله حکمی شلمزاری نماینده شهرستان کیار در شورای اسلامی استان در جلسه با نمایندگاه مجلس ، با اشاره به اینکه قانون شوراهای اسلامی منسوخ گردیده گفت:  شوراهای اسلامی پس از 20 سال از فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفته لذا قوانین فوق نیاز به راستی آزمایی و اصلاح دارد.
 
وی با اشاره به مشکل عدم درآمدزایی پایدار شهرداری ها و دهیاری ها گفت : با توجه به اینکه لایحه درآمد پایدار شهری چندین بار در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی گردیده انتظار است بمنظور تصویب نهایی آن تسریع گردد..
 
حکمی شلمزاری با اشاره به کمبود تخصیص های اعتباری به شهرداری ها و دهیاری ها  افزود :  درآمد شهرداری ها یا از بهای خدمات است و یا جذب سرمایه گذاران ، در شهرهای کوچک که  مجتمع های فرهنگی ،گردشگری و ... جهت دریافت بهای خدمات و جذب سرمایه گذار نیست درآمدی این شهرها نداشته که انتظار است در سطح ملی استان هایی که محروم هستند جهت تخصیص اعتبار به صورت ویژه  تخصیص ها صورت پذیرد..
 
نماینده شهرستان کیار در شورای اسلامی استان معضل نارضایتی مردم از اعمال ماده 101 قانون شهرداری ، عدم تکمیل جاده شهرکرد-شلمزار-ناغان ، پروژه ناتمام استخر شنای شهر شلمزار را از دیگر معضلات این شهرستان برشمرد  و افزود : با شروع سال تحصیلی جدید انتظار است پوشش دهی اینترنت در اقصی نقاط استان به پوششی 100 % رسیده تا کلیه دانش اموزان از آموزش های مفید و لازم برخوردار گردند.
 
انتهای پیام/1020ج
 


کد مطلب: 45155

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/45155/شهرداری-دهیاری-درآمد-پایداری-ندارند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir