کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه شلمزار:

تعاون باعث وسعت رحمت الهي/مردم خواستار حذف رديف هاي تورم زا از لايحه بودجه سال 97هستند

8 دی 1396 ساعت 15:52

امام جمعه شلمزار در خطبه هاي نماز جمعه خواستار توجه دولت و مجلس به خواسته هاي مردم شد.


به گزارش  جهانبین به نقل از کيار بيدار حجت الاسلام يدالله زماني در خطبه اول نماز جمعه شلمزار گفت: تعاون و همکاري در امور خير باعث رشد و پيشرفت جوامع مي شود. تعاون نشانه همدلي و همکاري است و هر گاه روحيه تعاون و همکاري در بين مردم تجلي يابد شاهد حل اغلب مشکلات جامعه و مردم هستيم.

وي افزود: وحدت و تعاون و همکاري در امور خير رحمت الهي بر آنها فراوان مي شود و توصيه به تعاون يکي از توصيه هاي اکيد باتري تعالي در قرآن کريم مي باشد.

امام جمعه شلمزار در خطبه دوم نماز جمعه اين شهر به برخي حرکت هاي اخير مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: برخي قصد دارند با بعضي حرکت ها باعث دلسردي مردم و نااميدي آنها از اسلام و انقلاب شوند اما مردم هميشه در صحنه پشتيبان اسلام و انقلاب هستند و همانگونه که در نهم دي ۸۸ طومار فتنه را در هم پيچيدند در بقيه عرصه ها نيز محکم و استوار حضور خواهند يافت و مطمئن باشيد خواسته هاي مخالفان و معاندان نقش بر آب است.

حجت الاسلام زماني در پايان خطبه هاي نماز جمعه شلمزار به لايحه اخير بودجه اشاره نمود و افزود: برخي رديف هاي گنجانده شده در لايحه بودجه متناسب با اوضاع و شرايط کنوني جامعه نيست و بايد مشکلات و خواسته هاي مردم در اين برنامه در نظر گرفته شود و خواسته مردم حذف رديف هاي تورم زا از قانون بودجه سال ۹۷ است.
انتهاي پيام/۵۸۰ک


کد مطلب: 37785

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/37785/تعاون-باعث-وسعت-رحمت-الهي-مردم-خواستار-حذف-رديف-هاي-تورم-زا-لايحه-بودجه-سال-97هستند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir