کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگي اجتماعي وزير علوم:

تشکل‌های دانشجویی الهام‌دهنده جامعه باشند

27 شهريور 1393 ساعت 9:48

تشكل‌هاي سياسي در دانشگاه نبايد از جامعه الهام بگيرند بلكه بايد خود خط‌مشي و الهام دهنده‌ جامعه باشند.


به گزارش جهانبین نیوز، دكتر سيد ضياء هاشمي معاون فرهنگي اجتماعي وزير علوم تحقيقات و فناوري كه براي شركت در آيين توديع و معارفه‌ي سرپرست دانشگاه شهركرد و افتتاح پژوهشكده‌هاي زيست فناوري و نانو فناوري دانشگاه شهركرد به اين دانشگاه سفر كرد با مديران و فعالان حوزه‌ي فرهنگي اين دانشگاه ديدار و گفتگو كرد.

دكتر سيد ضياء هاشمي نيز در اين ديدار علاوه بر تقدير از فعاليت‌هاي فرهنگي و كرسي‌هاي آزادانديشي دانشگاه شهركرد، پس از استماع نظرات و خواسته‌هاي فعالان و مديران فرهنگي اين دانشگاه، رسيدن به پيشرفت را مرهون اهميت دادن به تفاوت سليقه‌ها و عرض‌اندام تشكل‌ها در دانشگاه دانست.

در این نشست دكتر شامحمدي سرپرست دانشگاه شهرکرد نیز با تاكيد بر لزوم نهادينه شدن سعه‌ صدر، صبر و بردباري در حوزه‌ فرهنگي دانشگاه، گسترش كرسي‌هاي آزادانديشي و مبارزه با رواج تفكرهاي افراطي را در دانشگاه ضروري دانست.

گفتني است تقويت زيرساخت‌هاي فرهنگي دانشگاه شهركرد، رفع معضلات و موانع توسعه‌ امور فرهنگي و راهكارهاي تشكيلاتي كردن و سازماندهي تشكل‌هاي دانشجويي، از جمله موضوعات مطرح شده از سوي فعالان فرهنگي دانشگاه شهركرد در ديدار با معاون فرهنگي اجتماعي وزارت علوم بود.

انتهای پیام/ خ ز/


کد مطلب: 17696

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/17696/تشکل-های-دانشجویی-الهام-دهنده-جامعه-باشند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir