۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۴۵۶۵۲
هم‌زمان با سراسر کشور انجام می‌شود:

«همبازی» طرحی برای رساندن هدایای تحصیلی به دست بچه‌های نیازمند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح همبازی در راستای رساندن کمک‌ها و هدایای تحصیلی به دست بچه‌های نیازمند استان از طریق پست اجرا می‌شود.
«همبازی» طرحی برای رساندن هدایای تحصیلی به دست بچه‌های نیازمند
به گزارش جهانبین نیوز؛ حمید محمدی ضمن تقدیر از مشارکت مردم نیکوکار استان در شور عاطفه‌ها بیان کرد: هدف از اجرای طرح همبازی نیز اعطای کمک‌های غیرنقدی و هدایای مردم نیکوکار استان به بچه‌های خانواده‌های نیازمند است.

وی با تأکید بر اهمیت ایجاد شرایط مناسب تحصیل برای تمامی دانش‌آموزان افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند هدایای خود را از طریق مراکز پست، مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان ادامه داد: کمک‌های اهدایی در ابتدا ضدعفونی و پس از بسته‌بندی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کوتاه‌ترین زمان در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار داده می‌شود.

محمدی با اشاره به زمان اجرای طرح همبازی گفت: زمان اجرای طرح همبازی در 3 روز پایانی شور عاطفه‌ها «نهم تا یازدهم مهرماه» است.

وی خاطرنشان کرد: روش‌های پرداخت غیرحضوری نیز شامل شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* و #۱۴* و یا شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی است.


انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

ساعت:

۱۷:۵۱:۴۱

29 Sep 2020