۲
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۴۴۱۳۸

شهادت یکی از پرسنل بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از شهادت یکی از پرسنل کادر بهداشت و درمان استان بر اثر ابتلا به کووید19 خبر داد.
شهادت یکی از پرسنل بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ مجید شیرانی صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا از شهادت یکی از پرسنل کادر بهداشت و درمان استان خبر داد و گفت: در شب گذشته متاسفانه یکی از همکاران خدوم و فداکارمان به دلیل بیماری کرونا درگذشت که امیدواریم روح این پرسنل خدوم و فداکار با همه شهدای راه خدمت محشور شده و یقینا در جوار رحمت حضرت دوست قرین آرامش خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا این همکار گرانقدر شهید راه خدمت محسوب می‌شود و خواستار هماهنگی‌های لازم برای تشییع پیکر و خاکسپاری ایشان توسط ارگان‌های مسؤول هستیم.

اقبال عباسی نیز در این باره گفت: از طرف کل پرسنل استانداری و مردم چهارمحال و بختیاری فوت این عزیز را که در آزمایشگاه شبانه‌روزی تلاش کرده و در نهایت جان خودش را از دست داده تسلیت عرض می‌کنیم؛ این مسئله مسئولیت ما را در قبال حفظ سلامتی جامعه سنگین‌تر خواهد کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: پس از ارائه مستندات دانشگاه علوم پزشکی ایشان شهید راه خدمت محسوب می‌شوند و در قطعه شهدای شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خاک سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/1028ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹

ساعت:

۱۴:۲۱:۲۱

23 Mar 2020