۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۴۳۷۰۹

آسیب های اجتماعی جدی گرفته شود

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است که آسیب های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری مرود توجه مسئولان قرار گیرد.
آسیب های اجتماعی جدی گرفته شود
حمید کریمی مدیرکل سازمان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با جهانبین‌نیوز ؛ با اشاره به آسیب‌های اجتماعی مربوط به جوانان و مواردی همچون کارآفرینی، اشتغال، ازدواج‌و اعتیاد، اظهار کرد: لازم است دستگاه‌های اجرایی متولی و‌ مرتبط ، بیش از گذشته بر این معضلات متمرکز شده چراکه با کار میدانی و همچنین تحقیقاتی که سازمان ورزش و‌جوانان چهارمحال و بختیاری انجام داده، اعتیاد و عدم اشتغال آسیب‌هایی هستند که سایر معضلات از آن‌ها ریشه می‌گیرند.

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در خصوص مسئله ازدواج و طلاق توضیح داد: در جلسه شورای راهبردی جمعیت استان به همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط تاکید شده که با تعامل یک‌دیگر برای حفظ وضعیت موجود و بهبود آن برنامه‌ریزی و اقدامات عملی صورت گیرد.

کریمی با اشاره به نقش رسانه اضافه کرد: رسانه با تولید محتوای مناسب در این‌خصوص، ارائه و گسترش آن می‌تواند اقدامات بزرگی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام دهد.

وی با اشاره به طرح پیوند که بومی چهارمحال و بختیاری و متناسب با استان است، تشریح کرد: در طرح پیوند هشت دستگاه اجرایی در کنار یک‌دیگر اقدامات عملی انجام می‌دهند که از جمله اقدامات انجام شده در جهت کاهش موضوع طلاق و افزایش و بهبود کیفیت زندگی زناشویی دوره‌های آموزشی قبل، حین و بعداز ازدواج است.

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد: سمن‌های مستقر در این سازمان در خصوص ازدواج آسان و اجرای طرح‌های ملی در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی اعتبارات کم اما خوبی را به استان بیاورند.

انتهای پیام/ 1029 ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۲:۰۹:۰۳

15 Jan 2020