کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرماندار بروجن خبر داد:

شمارش معکوس برای حذف حادثه خیزترین نقطه جاده ای در شهرستان بروجن

24 مهر 1398 ساعت 17:45

فرماندار شهرستان بروجن گفت: زیرگذر سه راهی امام قیس در محور بروجن خوزستان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.


مسعود ملکی فرماندار شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، اظهار داشت: 8 نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان بروجن شناسایی شده که سه راهی امام قیس در سال های اخیر بیشترین میزان تصادف را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه حذف نقاط حادثه خیز کاهش تصادفات و افزایش ایمنی را به دنبال خواهد داشت، گفت: عملیات احداث زیرگذر در سه راهی امام قیس واقع در کیلومتر 25 از محور بروجن خوزستان با 30 درصد پیشرفت درحال اجرا می باشد.

مسعود ملکی اعتبار درنظر گرفته شده برای این پروژه را 150 میلیارد ریال عنوان کرده و افزود: این زیرگذر تا پایان امسال توسط شرکت ساخت و توسعه راه ها احداث شده و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل جاده ای بروجن با اشاره به تردد روزانه 100 هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین از محورهای مواصلاتی شهرستان بروجن، گفت: متاسفانه وقوع تصادفات متعدد جاده ای در شش ماهه اول سال، منجر به فوت و مصدومیت شدید تعدادی از عابران شده است.

مسعود ملکی افزود: امسال و از محل اعتبارات ملی و تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان بروجن، بیش از 320 میلیارد ریال برای تملک اراضی، احداث و نگهداری راه ها تخصیص داده شده است.

وی اضافه کرد: تکمیل 11 کیلومتر 4 خطه باقیمانده در محورهای بروجن شهرکرد و بروجن خوزستان، نیازمند بیش از 250 میلیارد ریال اعتبار دیگر بوده که با تحقق این مهم ضمن حذف نقاط حادثه خیز، تلفات و خسارت های ناشی از تصادفات جاده ای کاهش پیدا خواهد کرد.

 
انتهای پیام/1030ج


کد مطلب: 43070

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/43070/شمارش-معکوس-حذف-حادثه-خیزترین-نقطه-جاده-شهرستان-بروجن

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir