کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری:

حمایت مالی از معرفی محصولاتِ صنایع کوچک و متوسط استان در نمایشگاه‌های خارج از کشور

11 مهر 1398 ساعت 8:36

شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از معرفی محصولاتِ صنایع کوچک و متوسط استان در نمایشگاه‌های خارج از کشور، حمایتِ مالی می‌کند.


حمیدرضا فلاح سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از معرفی محصولاتِ صنایع کوچک و متوسط استان در نمایشگاه‌های خارج از کشور، حمایتِ مالی می‌کند.

وی ادامه داد: در همین راستا 50 درصد از هزینه‌های ایجاد غرفه (حداکثر تا یک‌صد میلیون ریال) و همچنین بازدید (حداکثر تا 50 میلیون ریال) به علاقه‌مندان حضور در نمایشگاه‌های خارج از کشور پرداخت می‌شود.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به اهمیّت شاخص استاندارد در کیفیت محصولات؛ شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری، از واحدهای تولیدی و صادرات‌محور استان نیز برای کسبِ استاندارد لازم متناسب با بازار کشورهای هدف، حمایت مالی می‌کند.

فلاح با اشاره به مصوبه‌ کارگروهِ صادرات غیرنفتی استان مبنی‌بر استقرارِ دفترِ "شرکت توسعه‌ی صادرات استان" در مرکزِ خدمات فن‌آوری و کسب و کار شهرک صنعتی شهرکرد، بیان داشت: یکی از اهدافِ اساسی شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری، ایجاد یک سامانه برای ارائه‌ مشاوره‌ حرفه‌ای در زمینه‌ کسب و کار و همچنین تمهیداتِ لازم جهت مشورت به واحدهای صنعتی در راستایِ توسعه‌ صدورِ محصولاتِ تولیدی استان به کشورهای خارجی است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری همچنین از مشارکتِ این شرکت با پارکِ علم و فن‌آوری و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان در مسیر تسهیل برای صادرات خبر داد و گفت: اگر مقدماتِ لازم برای اعزام یک هیأتِ تجاری از واحدهایِ علاقه‌مند به صادرات به کشورهای عمان، روسیه و قطر فراهم شود؛ شرکت شهرک‌های صنعتی نیز اعتبارات  لازم را برای برگزاری این تور صنعتی تأمین خواهد کرد.

فلاح خاطرنشان کرد: ایجادِ دفترِ دائمیِ فروشِ خوشه‌ صنعتیِ گز بلداجی در کشور روسیه، یکی از اقداماتِ شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری در اواسط سال جاری است که علاوه‌بر معرفی "گز" به‌عنوان یکی از محصولاتِ اختصاصی استان، زمینه‌ لازم را برای گسترشِ فروش این محصول در بازار روسیه فراهم می‌کند.

انتهای پیام/1026ج


کد مطلب: 42990

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/42990/حمایت-مالی-معرفی-محصولات-صنایع-کوچک-متوسط-استان-نمایشگاه-های-خارج-کشور

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir