کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انسان تربیت شده در تراز انقلاب نقش‌آفرین هستند

5 شهريور 1398 ساعت 21:42

نماینده ولی فقیه چهارمحال و بختیاری با تاکید به تربیت انسان در تراز انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انسان تربیت شده در تراز انقلاب نقش‌آفرین هستند.


به گزارش جهانبین نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام  نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار با وزیر علوم‌، تحقیقات و فناوری، گفت: درصورت حرکت در مسیر شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدا نظام جمهوری اسلامی به مقصد خود خواهد رسید.

نماینده ولی فقیه چهارمحال و بختیاری با تاکید به تربیت انسان در تراز انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انسان تربیت شده در تراز انقلاب نقش‌آفرین هستند.
 
وی بااشاره به اینکه انسان دینی‌مدار، اخلاق محور است، افزود: تلاش‌هایی شده نگاه‌ها به سمت سلامت‌آفرینی و هدایت جامعه باشد ولی همان میزان اندک ضدارزش‌هایی که در جامعه مشاهده می‌شود نگران کننده است.

نکونام با بیان اینکه باید تلاش شود با افزایش انسان‌های متعهد و مومن جامعه بهتر شود، اظهار کرد: نهادهای فرهنگی باید به خلاهای موجود در جامعه بیشتر توجه کنند تا برطرف شوند.

امام جمعه شهرکرد توضیح داد: در جامعه با چالش‌هایی مواجه هستیم و دانشگاه مجموعه‌ای است که با ساماندهی می‌تواند برخی از سازوکارها را اصلاح کند.

وی تاکید کرد: موضوع اساسی و کلیدی این است که برای تربیت نیروی جوان در دانشگاه‌ها سازوکار تعریف کرد تا جوانان در فضای سالم رشد کنند.

نکونام با اشاره به اینکه رسالت اصلی دانشگاه‌ و نظام، تربیت انسان‌هایی است که علم را به باورها پیوند دهند، عنوان کرد: روسای دانشگاه‌ها در این موضوع مهم موثر و نقش‌آفرین هستند.

انتهای پیام/1029ج


کد مطلب: 42739

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/42739/انسان-تربیت-شده-تراز-انقلاب-نقش-آفرین-هستند

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir