کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری:

خبرنگاران، پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی/اصحاب رسانه طلایه‌داران جبهه دانایی هستند

19 مرداد 1398 ساعت 22:36

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: اصحاب رسانه در موفقیت‌های نیروی انتظامی این استان، نقش دارند و خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی هستند.


به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه متعهد، طلایه‌داران جبهه دانایی هستند که با آگاهی خود به جامعه اطلاع‌رسانی می‌کنند و به دفاع از حق و مصالح مردم می‌پردازند.

وی با تاکید بر اینکه کار خبرنگاری با صبر و بردباری، تلاش و پشتکار محقق می‌شود تصریح کرد: در عرصه ارتباطات و دانایی نقش خبرنگاران بسیار موثر و حیاتی است.

غلامزاده جایگاه رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی و قانون‌پذیری را بی‌بدیل عنوان و بیان داشت: اصحاب رسانه در موفقیت‌های نیروی انتظامی این استان، نقش دارند و خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی هستند.

وی ادامه داد: کار نیروی انتظامی و اصحاب رسانه در حوزه امنیت مکمل یکدیگر است و کارکرد این دو مجموعه کارکردی تعاملی در راستای منافع مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سه اصل همواره کمک کرده تا کشور از گردنه‌های خطرناک عبور کند اضافه کرد: این سه مورد لطف خداوند، رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و همراهی مردم است.
 
وی با اشاره به اینکه اولویت نیروی انتظامی تامین امنیت برای مردمی است که ولی‌نعمتان ما هستند تاکید کرد: اولین اولویت کاری نیروی انتظامی در سال جاری ، اشراف در حوزه کاری و پیشبرد اهداف در حوزه جلوگیری از وقوع جرم است.
 
غلامزاده برخورد جدی با هنجارشکنان، مبارزه جدی با مواد مخدر اعم از خرده‌فروشان، باندها و ساماندهی معتادین، مبارزه جدی با قاچاق کالا در سال رونق تولید، مبارزه با جرایم در حوزه فضای مجازی، اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در 16 بُعد آن، مبارزه جدی با خرید و فروش اسلحه و مهمات غیرمجاز در استان، ارائه خدمات انتظامی در حوزه‌های گوناگون توسط پلیس راهور، تامین امنیت برای مسافران نوروزی و... را از برنامه‌های اولویت‌دار برای نیروی انتشامی این استان دانست و گفت: از ابتدای امسال تاکنون مردم بیش از 99 هزار بار با سامانه 110 تماس داشتند که از این تعداد بیش از 66 هزار مورد منجر به عملیات شده است.
 
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون در بحث مواد مخدر 14 باند تهیه و توزیع شناسایی و بیش از یک تن و 360 کیلوگرم کشفیات داشتیم.
 
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 114 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف و ضبط شده است افزود: در بحث برخورد با سارقین بیش از یک هزار و 280 سارق شناسایی و دستگیر شده است.
 
غلامزاده با اشاره به کاهش تصادفات در سال جاری ادامه داد: تصادفات منجر به فوت 28 درصد و بقیه تصادفات 8 درصد کاهش داشته‌اند.
 
وی در انتها گفت: در رابطه با جرایم رایانه‌ای 500 پرونده در پلیس فتای این استان تشکیل شده است و در این حوزه افزایش 60 درصدی را شاهد هستیم.
 
انتهای پیام/1026ج


کد مطلب: 42626

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/42626/خبرنگاران-پل-ارتباطی-بین-مردم-نیروی-انتظامی-اصحاب-رسانه-طلایه-داران-جبهه-دانایی-هستند

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir