کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رحمانی فضلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

قیمت کالا رو به پایین است / ما هر هفته شرایط اقتصادی را کنترل میکنیم

16 مرداد 1398 ساعت 19:49

وزیر کشور گفت: قیمت ارز ثبات نسبی پیدا کرده، قیمت کالا روبه پایین است و ما هر هفته شرایط اقتصادی را کنترل می کنیم.


به گزارش جهانبین نیوز ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: به لطف خداوند تا کنون دشمن نتوانسته است به اهداف شوم خود دست پیدا کند و بر اساس تعبیر و تفسیری که سلطنت طلب ها با آمریکایی ها کرده بودند به این خیال بودند که وقایع کار انقلاب و نظام با یک فشار حداکثری تمام است.

وی با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را جهت مسائل  فرهنگی، رسانه ای و سیاسی به کار بسته است بیان داشت: آن ها  تمام تلاش خود را کردند که مردم ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی را نمی بینند و رسما" این موضوع را اعلام کردند اما بازهم تیر آن ها به سنگ خورد.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه خداوند دشمنان ما را از احمق ها آفریده است بیان داشت: دشمنان ما بر خلاف همه قوانین و عهد و تعهدی که داشتند از برجام خارج شدند .

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری مثل همیشه تدابیر خوبی را اندیشیدند  یادآور شد: مقام معظم رهبری جلسه سران را تشکیل دادند و از دولت حمایت کرده و همین امر سرعت کار دولت را بالا برد.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه در شرایط جنگی اقتصادی  نمی شد کشور را عادی اداره کرد بیان داشت: در حوزه محدودیت های وارداتی و صادراتی اقدامات خوبی انجام گرفت.

وی با تاکید بر اینکه در دنیا کسی با آمریکا همکاری نکرد عنوان کرد: از نظر سیاسی بعضی از کشور ها موضع گیری کردند تا مورد تنبیه قرار نگیرند .

رحمانی فضلی به شرایط موجود در کشور اشاره کرد و گفت: قیمت ارز ثبات نسبی پیدا کرده، قیمت کالا روبه پایین است و ما هر هفته اینها را کنترل می کنیم.

وی با شاره به اینکه بین مسئولین، مردم و رسانه ها هم دلی و همراهی وجود دارد بیان داشت: دشمن باید بداند که ایران هم اراده دارد و هم توان کافی .

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه باید به  دولت کمک کنند تا از این وضعیت نجات پیدا کنند  گفت: روحانیت و ائمه جمعه ، رسانه ها و خود مردم در این زمینه نقش خیلی موثری را دارند .

انتهای پیام/1029ج

 


کد مطلب: 42600

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/42600/قیمت-کالا-رو-پایین-هفته-شرایط-اقتصادی-کنترل-میکنیم

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir