:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> استفاده از کمک‌داور خانم در مسابقات فوتبال نوجوانان پسر در یکی از شهرستان‌ها/ رئیس هیئت شهرستان: حضور کمک‌داور خانم برای قضاوت نبوده، برای آموزش بوده است | جهان بین
۰
plusresetminus
روز پنج‌شنبه به نقل از منابع موثق مطلع شدیم در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم نوجوان در شهرستان..... (نام شهرستان فعلا محفوظ است) دو خانم، داوری این بازی را برای قضاوت به‌عنوان داور خط کمک می‌کردند.
استفاده از کمک‌داور خانم در مسابقات فوتبال نوجوانان پسر در یکی از شهرستان‌ها/ رئیس هیئت شهرستان: حضور کمک‌داور خانم برای قضاوت نبوده، برای آموزش بوده است
به گزارش جهانبین نیوز؛ روز پنج‌شنبه به نقل از منابع موثق مطلع شدیم در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم نوجوان در شهرستان..... (نام شهرستان فعلا محفوظ است) دو خانم، داوری این بازی را برای قضاوت به‌عنوان داور خط کمک می‌کردند.

خبرنگار جهانبین نیوز موضوع را از رئیس هیئت فوتبال آن شهرستان پیگیری کرده که رئیس هیئت اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و قول می‌دهد پس از بررسی پاسخگوی خبرنگار باشد.

صبح امروز شنبه ۱۲ مرداد با تماس مجدد خبرنگار جهانبین نیوز، رئیس هیئت فوتبال شهرستان ابتدا منکر قضیه شده اما قاطعیت خبرنگار باعث می‌شود که وی تلویحا این موضوع را تایید کند البته با این قید که بازی کمک داور داشته اما حضور کمک داورهای خانم برای آموزش پرچم‌زنی و کمک‌داوری در رقابت‌های کشوری بوده است.

با فرض صحت این ادعا چند نکته قابل تامل است اول این که داوری که برای رقابت‌های کشوری بناست پرچم بزند تازه الآن می‌خواهد پرچم زدن را یاد بگیرد؟ ثانیا به فرض عدم وجود عمد در این مسئله آیا این حضور و آموزش، قبح‌شکنی و قبح‌زدایی اختلاط دختران و پسران در محیط‌ها و میادین ورزشی نیست؟

جهانبین نیوز رسانه مردمی چهارمحال و بختیاری آمادگی انتشار جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان در این زمینه را برای تنویر افکار عمومی دارد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۰۵:۵۰

27 Dec 2019